DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1148186  autor: Wesk
 20 kwie 2023, 19:00
Poszukuję telefonu, który zastąpi mi dotychczasowego LG G8s Thinq. Niestety LG zaczął się zawieszać po ostatnim update i problemy z odblokowaniem telefonu dotykiem. LG niewiele chce pomóc (stąd decyzja o zmianie, najlepiej inna firma). Wcześniej miałem Motorolę Moto X Force (cudowny telefon jak na tamte czasy).
Jako, że dużo działam w terenie to dobrze by było gdyby miał IP68 (i najlepiej z MIL-STD-810G lub wyżej) i dobry aparat foto, także po zmroku i przy zoomie bo to niestety pięta achillesowa wielu flagowców. Dbam o telefony, ale niestety teren bywa bezwzględny. Chodzę po sztolniach, górach, lasach, urbexach (gdzie wilgoć i pył są na porządku dziennym). Nie raz też telefon zarobi przez przypadek ;) Patrzyłem na Motorolę Edge 40 (brak MIL-STD-810G i dobrego aparatu po zmroku), Samsunga Galaxy Xcover 6Pro (słabe foty robi). Z typowych twardzieli podobał mi się nawet Doogoo V max jak i Doogee v30 (w twardzielach najczęściej aparaty są słabe bo nie o to w nich chodzi, miałem kiedyś HAMMERA to wiem, ale fakt telefon nie do rozwalenia), ale tam też porażka z aparatem. Może jeszcze jest coś wartego uwagi a co przegapiłem? Maksymalnie chciałbym wydać 3ooo zł, ale jeśli pojawią się droższe opcje to też je chętnie poznam. Z góry dzięki za porady.
 #1148253  autor: Wesk
 21 kwie 2023, 09:51
Dzięki, ale niestety CAT to ta sama bajka co Hammer. Wolałbym coś sprawdzonego.
Może ktoś z Was przetarł już szlak lub miał podobny dylemat?