DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1146217  autor: sajaozw
 24 mar 2023, 05:23
Witam posiadam aktualnie huawei p30 i szukam czegoś co będzie wstanie mi go zastąpić tak do 3. 5-4 koła
Przeglądałem różne oferty i rozglądałem się za paroma telefonami i nie wiem który wybrać oglądałem
Google pixel 7
Asus rog Phone 5 - 6
Asus zen fon 9
Xiaomi mi 13
Realme GT 2 pro i który byście mi polecili i czy może jakiś inny model Potrzebuje telefonu do wszystkiego huawei posiadam 3.5 roku juz ale nie mają kolejne modele googli więc odpada samsung i iPhon też nie chce. Aktualny telefon expleatuje na maxa od 3 lat filmy, muzyka, gry, auto kliker do gier w nocy 24 na 7 chodzi i szukam jakiejś alternatywy dla niego żeby też mi pochodził przy maksymalnej pracy chociaż te 3 lata i żeby zdjęcia też robił w miarę złożone do p30 bo czasami coś tam się dzieciom cyknie :)
 #1146220  autor: babciagienia1p
 24 mar 2023, 08:06
@sajaozw
Mam Asusa Zenfone 6 Edition 30 (12/512GB + 2TB na karcie pamięci) od września 2019.
To był dobry wybór. Wszystko, do tej pory, działa bardzo dobrze, mimo że raz wpadł mi, przy wsiadaniu, pod autobus. Na szczęście nie pod koło. Przeżył. Bateria cały czas super. Ładowanie jest kompatybilne ze słabymi ładowarkami. Szybszą, fabryczną, używam rzadko. Nie mam zastrzeżeń do aparatu. Jest obracany. Ten sam do selfies i normalnych zdjęć. Obracanie jest niezwykle praktyczne. Nie trzeba robić wygibasów ponad głową i cały czas można obserwować ekran. Aparat działa bez zarzutu. Niestety takich już nie produkują.

Zakładam, że ROG-i i Zenfone 9 nie powinny być gorsze. Zdaje się, że w drugiej połowie roku ma pojawić się Zenfone 10.
 #1146240  autor: babciagienia1p
 24 mar 2023, 13:33
@sajaozw
Ja już mam swoje lata...
Przyzwyczajałam się około tygodnia. Jak dla mnie, obsługa jest łatwiejsza i z lepszymi możliwościami ustawienia niż w Samsungach oraz Xiaomi. Porównywalna z Huawei.
iPad obsługuje się bardziej intuicyjnie niż Asusa, ale to jest pewnie zwykła różnica między Androidem a iOS-em.
Niestety Asusów z wyższej półki nie znajdziesz w sklepach stacjonarnych, więc pozostaje wizyta w specjalistycznym punkcie z akcesoriami dla graczy (ROG-i), jeśli mieszkasz w większym mieście. Może pozwolą "podotykać"... Ewentualnie jakiś komis...

--------------Edycja-----------
Może znajdziesz jakieś pojedyńcze egzemplarze w sklepach Komputronika.