DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1144115  autor: gskaruz
 23 lut 2023, 10:36
Szukam pierwszego smartfona dla osoby 60+, która do tej pory korzystała z telefonu z klawiszami (kupiony 10 lat temu, bateria jeszcze trzyma tydzień).

Brak konkretnych wymagań, Chrome, zdjęcia, Google Maps, Whatsapp, nic szczególnego.

Zerknąłem na EuroRTV, posortowałem wg, popularności, wychodzi na to że max. to S20 FE (1999 zł), ale może jest coś równie wartego uwagi ale tańszego?

Warto zerknąć na Xiaomi, Oppo, realme czy Huawei? Czy jednak co Samsung to Samsung?

Polecicie coś sprawdzonego i wartego uwagi, co nie będzie się wieszało po pół roku?
 #1147490  autor: jarekb11
 10 kwie 2023, 11:43
gskaruz pisze:Ktokolwiek poleci jakiś nowy telefon? Jednak wolę nie szukać wśród używanych.
Chcesz nowy a pytasz o huaweia ?? Nowe huaweie nie mają od 3 lat oficialnego wsparcia google,
W zasadzie ma wszystko prócz Chroma. mapy google działają przez G box lub G space.Miałem p40 lite w kwocie ponizej 1k tel super oprócz aparatów ale może znajdziesz w dobrej cenie p 40 pro
Z innych firm to może Motorola? siostry używają i chwalą sobie.W cenie lekko ponad 1k masz takie coś https://www.euro.com.pl/telefony-komork ... lily.bhtml
 #1147885  autor: Vieslav
 16 kwie 2023, 08:50
Zauważyłem, że starsze osoby bardzo chwalą sobie Samsungi, więc ten S20 FE będzie ok. Na drugim miejscu jest Xiaomi, więc w podobnych pieniądzach będzie Mi 11T Pro, albo z tańszych wciąż dobry Mi 10T 5G.