DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1137090  autor: tehmal
 09 paź 2022, 14:04
Witam serdeczenie poszkuję listę 5 najlepszych telefonów które mają kozacki zasięg.
Zawsze Huawei miałem i byłem zadowolony, uzależnienie od usług google - głownie YT premium/music i play store. P40+ odpadają.
Przesiadłem się na S21FE który sprzedałem przez bardzo słaby zasięg np. nie mam go w sklepach- często spada na "brak usług" co jest dziwne. Tam gdzie miałem na Huawei, nie mam an Samsungu.

Prosze was o odpowiednią listę telefonów które mają TOP 1-5 kozacki zasięg/anteny zasięgowe.

Aktualnie używqam P40 Lite...i jest słabo..bardzo....YT premium w przeglądarce....hehe xD i większość apek nie działa poprawnie.
 #1137102  autor: marcin19883
 09 paź 2022, 19:13
Z tego co czytałem, to Realme GT2 Pro ma jakiś autorski system anten, przez co lepiej łapie zasięg. Niestety cena dosyć wysoka, bo to klasa premium. Zwykły GT2 to nie wiem, czy ma tak samo. Trzeba kupić, przetestować. Mam w rodzinie Realme GT ME i zasięg dosyć dobry. Tak samo Xiaomi. Samsungi to chyba zawsze miały kiepski zasięg z tego co pamiętam