DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1134519  autor: Marcind
 04 sie 2022, 17:56
Cześć,
Proszę o pomoc w wyborze telefonu.
Telefon dla mamy, więc będzie służył do: internet, whatsapp, youtube, zdjęcia. sms, dzwonienie. Jako, że nie będzie miliona apek itp, zależy mi na dobrym działaniu i aparacie którym da się coś cyknąć.
Ważne żeby nie był ogromny
Wybrałem 3 modele:
1. Realme 8/ Realme 8i, Realme 8 5G - nie wiem czy między nimi są jakieś mega różnice
2. Poco M4 Pro 4G
3. Redmi note 11s

Bardzo proszę o pilną podpowiedź, bardzo zależy mi na czasie, ponieważ musi być kontakt z mamą

Na inne Propozycje również jestem otwarty
 #1134715  autor: pakierhakierxd
 09 sie 2022, 06:44
Sam mam Poco M4 Pro 5g i nie polecam przez 3 mce ciagle problemy z softem ,czasem cos zre ba\terie.
Realme 7 5g mialem super telefon wiec 8 5g bedzie lepszy :)

Pozdrawiam :)
 #1134724  autor: marcin19883
 09 sie 2022, 15:49
Kupuj Realme. W Xiaomi i Poco to soft do niczego od lat. Szkoda nerwów.