DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1124695  autor: farmasonia3
 24 lis 2021, 11:03
Witam,
Przychodze z pytaniem co do telefonu. Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą mojego Redmi Note 8T który sporo pozostawia do życzenia. Budżet posiadam około 2000, jeśli wyjątkowo spodoba mi się dany model z możliwością niewielkiej dopłaty. Najbardziej interesuje mnie dobry aparat do wykonywania zdjęć, ale i niezła bateria.
Zastanawia mnie model Samsung Galaxy A52s 5G, czy myślicie że byłby to dobry wybór? Jeśli nie, to jaki polecalibyście?
Pozdrawiam i miłego dnia!
 #1129954  autor: mariusz9a
 01 kwie 2022, 09:37
Seria S20 miała średnio udany procesor (tzn działać będzie bardzo dobrze, ale w porównaniu do innych flagowców było tak sobie). Wyjątkiem jest S20 FE 5G - on dostał Snapdragona 865 i sprawował się ok - został nawet wybrany telefonem roku według redakcji Telepolis.
Ja osobiście mam S21+ i jestem bardzo zadowolony. Procek w serii S21jest już jak najbardziej udanym układem :-)
Ja mając do wyboru te powyższe to A52s od razu bym odrzucił - to inna klasa telefonu.
Także tak na prawdę wszystko zależy co się Tobie podoba, co Ci leży lepiej w dłoni. Ja osobiście polecam zdecydować się między S20 FE 5G (ten z 5G bo tylko on jest na Snapdragonie) lub S21. Ja osobiście wybrałbym S21.

Tutaj jeszcze jest jedna kwestia - bateria. Nie wiem co dla Ciebie oznacza dobra bateria. Wszystkie te telefony spokojnie powinny wyciągnąć jeden dzień, może więcej przy mniej intensywnym używaniu. Mój S21+ starcza od kliku (góra kilkunastu) godzin (bardzo intensywne korzystanie na sieci 5G - nie wygaszany ekran, cały czas przesyłane spore ilości danych po 5G), do nawet 2 dni gdy używany jest w miarę "normalnie".