DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1120466  autor: Beardmen
 18 sie 2021, 12:17
Cześć,

Potrzebuję pomocy przy wyborze nowego telefonu:

1. Najlepiej aby to był Samsung lub Xiaomi.
2. Wiem, budżet nie jest powalający ale zależy mi na dobrej jakości zdjęć i to jest priorytet.
3. Ważne aby za rok nie zaczął zamulać.
4. Mus mieć NFC.
5. Aby bateria nie padła po 12h. Czasem gram ale to jest max 1-2h. Raczej jak już, to siedzę na mediach społecznościowych, czytam, przeglądam neta lub włączam youtuba.
6. Dual Sim - fajnie jakby był, jeżeli nie ma takiej opcji to zostawię mojego wysłużonego Samsunga S7 na drugą kartę.
7. Fajnie jakby się nadawał na wyprawy rowerowe - to opcja.

Czy coś w tym budżecie znajdę? Proszę o propozycje i informacje

Z góry dzięki za pomoc.
 #1120510  autor: Beardmen
 19 sie 2021, 14:05
Nie znam się ;) Wiec jeżeli się mylę to mnie poprawcie. 5G, to chyba większa szybkość transmisji danych niezbędna do oglądania wideo w 4K i może większy zasięg, przepustowość sieci? Czy to jest potrzebne? Chyba nie. Ale mogę się mylić ;) Ale dzięki za wskazówkę ;)

Ale fakt faktem jak będzie w nim 5G to owinę folią aluminiową i zrobię sobie hełm z folii aluminiowej :D :D Tak od wypadku ... ;) Żartuję oczywiście ;)