DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1119266  autor: kostek525
 22 lip 2021, 00:39
Cześć, zastanawiam się nad smartfonem tak do 800-1000zł.
Póki co znalazłem 3 warte rozważenia modele - Realme 8, Poco x3 Pro, Redmi Note 10.
Który z nich byście wybrali i dlaczego? A może jakiś inny model?
Zależy mi na: (według kolejności priorytetowej)
- jak najlepszej baterii i szybkim ładowaniu
- jak najlepszej płynności, braku zacięć, jak największym komforcie użytkowania
- dobrym wyświetlaczu i w miarę dużym ekranie
- przyzwoitym aparacie
- przyzwoitym czytniku odcisku palca
- i inne

+ mam pytanie co do sposobu zakupu takiego telefonu z chińskiej strony - w jaki sposób to powinno przebiegać? Najpierw szukam kuponu do obniżenia ceny, a płacę z Paypala z podpiętym revolutem, aby mieć 6 miesięczną gwarancję? Przesyłka EU priority line i nie płacę potem cła? Czy to nadal opłacalne?
 #1119645  autor: rafnov
 03 sie 2021, 05:19
Zestaw praktycznie ten sam co rozważam.
Oglądałem wczoraj wszystkie 3 i Realme mnie trochę zniechęcił. Ekran jakby gorszy niż w Redmi 10S choć wciąż Amoled w przeciwieństwie do X3 Pro który kolory ma wyraźnie słabsze i wyszarzałą czerń. R8 dodatkowo nie znalazłem opcji zmiany proporcji zdjęcia w aparacie. Dziwne trochę.
120 Hz w X3 Pro dodaje płynności działania choć nie uruchamiałem na tym filmu i gry a jedynie menu. Myślę jednak że 90 Hz by wystarczyło. Podobno ten telefon się grzeje (art telepolis o fonach do gier).