DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1118853  autor: jakes
 11 lip 2021, 10:21
Cześć,

Szukam obecnie dobrego kompaktowego smartfonu. Obecnie korzystam z Huawei P20 Lite, ale z tego co widzę ciężko będzie pozostać przy podobnych wymiarach - chciałbym jednak, żeby nie był dużo większy - odpadają telefony >16 cm wysokości. Zależy mi na wydajności telefonu, chcę żeby bezproblemowo posłużył 2-3 lata nie tracąc płynności. Fajnie byłoby, gdyby niezły aparat i ew. Dual SIM, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny. Chciałbym dać ok. 1000zł, ale jeżeli jakiś telefon mnie przekona, to jestem w stanie dołożyć kilka stówek. Co możecie polecić w tym budżecie?
 #1122651  autor: Ptosio
 01 paź 2021, 11:38
W twoim przypadku myślę, że możesz być zadowolony z przesiadki na wyższy model - P30. Wymagałoby to dołożenia kilku stówek lub kupienia używanego egzemplarza.

Byłem posiadaczem takiego i przeszkadzała mi w nim w zasadzie tylko bateria (no i czasem konieczność kilkukrotnego przyłożenia palca do czytnika, ale to może kwestia szkła ochronnego). Ale ona i tak jest mocniejsza, niż w P20Lite, jak zresztą i wszystkie inne parametry, więc powinienna dać radę.
 #1123219  autor: Dodo84
 13 paź 2021, 11:09
Pozwolę sobie podpiąć się pod ten wątek. Szukam nowego kompaktowego smartphona dla kobiety w średnim wieku do 1000 zł. Fajnie by było jakby obsługiwał EVS, co moglibyście polecić do tej kwoty?

https://www.speedtest.net/result/a/9816264223.png
 #1123249  autor: kathumax
 13 paź 2021, 21:42
Za tą cenę raczej nic dobrego się nie dostanie, trzeba dołożyć. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to A40 - ale wydajność taka sobie, aparat taki sobie, tylko ekran super i w sumie przyjemnie się go trzyma w ręce. Jako kompromis - może być. HD Voice+ z tego co pamiętam nie obsługuje.
Przy takich założeniach zastanowiłbym się na iPhonem SE 2020 - spokojnie podziała płynnie kilka lat, w promocjach zdarza się za kwoty poniżej 2000 pln - rozsądne androidy będą droższe.
 #1162904  autor: melman1
 09 sty 2024, 08:28
Szukam niedrogiego używanego telefonu, który ma dużą baterię i jest kompaktowy. Narazie znalazłem Xiaomi Mi Note 10 Lite.
Drugim modelem jest Xiaomi Mi 9 SE, ale ma małą baterię.
Jakie są jeszcze podobne telefony do tych. Niekoniecznie Xiaomi.