DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1118841  autor: Woody1991
 10 lip 2021, 22:16
Witam, planuje zmienić smartfon, obecnie posiadam xiaomi redmi note 7. 
Poszukuje coś do 2k, myślałem nad realme gt 5g.
W nowym smartfonie chciałbym mieć 
Lepszy ekran amoled ale bardziej z naciskiem na jakieś 120hz lub oba

lepsza bateria
lepszy aparat selfie
szybki i bez problemu uruchamiać aplikacje
dioda powiadomień
NFC

nie wiem jak to jest z Xiaomi, ale słyszałem, że tam są opóźnione powiadomienia, prawda to?
W jaki smartfon warto zainwestować?
 #1121034  autor: Davie
 31 sie 2021, 04:20
Witam,
czy jesteś zainteresowany oneplus, jeśli tak, możesz sprawdzić oneplus 9r, albo realme gt jest wystarczająco dobry w tym przedziale cenowym, jeśli kiedykolwiek poczujesz brak przetwarzania aparatu, możesz użyć gcam, aby uzyskać lepsze zdjęcia
 #1121101  autor: Davie
 01 wrz 2021, 03:46
Witam,
czy to pomogło, który wybrałeś?
:?: