DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1115319  autor: mentoss
 21 kwie 2021, 14:47
Witam

Jako że moja stara Motka Moto Play Z wytrzymuje aż 6 długich godzin po ładowaniu zapadła decyzja o zmianie telefonu na nowy. Chciałbym byście wskazali możliwe modele które spełnią kilka podstawowych wymagań jakie mam co do telefonu.Potrzebuję telefonu z duża baterią której nie będe musiał co chwilę ładować,dużego wyświetlacza(z racji rozmiaru dłoni małe smartphony użytkuje mi się niezbyt komfortowo),płynnie działającego(Whtsup,youtube,chrome,na telefonie nie gram) i rozsądnego cenowo gdzie za +1000mah nie będe musiał dopłacić 500 zł extra jak ma to miejscie z samsungiem m51 a moto g9power.Zdjęcia wykonuję rzadko nie szukam cudu w tej półce cenowej.


Pozdrawiam:)
 #1115477  autor: mentoss
 25 kwie 2021, 15:11
Spokojnie mogę nieco nagiąć budżet,jeśli ma to oczywiście sens.
Z góry dziękuje za porady.
Czy ten Samsung M21 jest dużo lepszy niż Moto9Power ? jak widzę ma również 4 GB ram. Dość chwilę rozglądałem się za moto gdyż mam do niej sentyment, telefon miałem przez wiele lat, pracował bezawaryjnie ,ale czy nowe modele są także ok ? Znalazłem też telefon REALME 7i 4/64 GB ,także ma dużą baterię 6000 mah. Nigdy nie miałem doświadczenia z tą marką.