DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1113688  autor: Nayru
 19 mar 2021, 13:36
Witam.

Kupiłem Oppo Reno 4 Pro, ale z racji tego iż zbytnio się pospieszyłem i mam wątpliwości co do dostepności wszelakich akcesoriów, mało znanej marki (nawet na głównej stronie jest mało rzeczy do kupna) i wątpliwego serwisu postanawiam go jednak zwrócić i dołożyć kilka stówek do innego telefonu z lepszym wsparciem.

Moje wymagania to przede wszystkim bardzo dobry aparat i żeby telefon nie był wielką patelnia czyli około 6.5"-7" cala bo nie mam zbyt wielkich dłoni, reszta wydaje mi się będzie i tak bardzo dobra ze względu na kwotę która mam do wydania (uwaga, przesiadam się z jakiegoś kilkuletniego huawei Y6 Lite, dlatego z malucha chciałbym wsiąść do ferrari).

Nie jestem zainteresowany modelami typu Iphone, samsungi mnie nie zachwycają i Huawei P30 PRO (ze względu na aparat bym wziął, ale problemy z jakimi boryka się ta marka rezygnuję).

Na tę chwilę widzę, że zachwalany jest OnePlus 7 PRO, aparat wysuwany mnie nie przekonuje, ale może to błędne myślenie.

Prosiłbym o pomoc i dobre argumenty, pozdrawiam i dziękuję serdecznie za każdą odpowiedź.
 #1114123  autor: Eragon
 27 mar 2021, 17:18
OnePlus 9 Pro( ok 4k).
Poza tym, najlepszą opcją dla Ciebie wydaje się Mi10/Mi11.

:smt006
 #1114208  autor: Winkel
 29 mar 2021, 00:03
Jest parę fajnych telefonów w tej półce cenowej.
Najbardziej jakim bym jednak polecał to Mi 10T Pro w wersji 5G lub normalnej.
Świetny aparat, a tak naprawdę aparaty:
-108 Mpix główny który robi fajną robotę za dnia jak i nocą i spokojnie mógłby konkurować z Samsungiem S21 Ultra,
-13 Mpix szerokokątny który, zdaje test i po prostu jest dobry ale bez szału , jak to zwykle można się spodziewać po zdjęciach szerokokątnych
-5 Mpix makro, to jest fajny bajer żeby się pobawić i dużo tutaj nie można oczekiwać ale jest z tego fun
- 20 Mpix aparat do selfie robiący oszałamiające zdjęcia w odpowiednim swietle , ale sadze ze ten akurat Ciebie najmniej interesuje.
Dodatkowo co mogę zaliczyć na mega plus to ekran z odświeżaniem 144Hz i świetnym oddaniem kolorów.
Ogólnie świetny telefon od Xiaomi w rozsądnej cenie , z flagowym aparatem i podzespołami. Sam spędziłem 2 dni z tym telefonem i na spokojnie mogę polecić.

A jeżeli nie masz przekonania do Xiaomi to polecam cos poszukać od Sony lub Samsunga. Mam nadzieje ze pomogłem chociaż trochę :)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2021, 01:23 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano spam