DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1113296  autor: peterka90
 13 mar 2021, 14:18
Witam,
przymierzam się do zakupu telefonu do 1000zł.
- tak naprawdę najbardziej istotnym kryterium jest wytrzymałość baterii, Android, nie mam jakichś specjalnych wymagań. Cała reszta typu aparat to jedynie dla mnie dodatki
- preferencje odnośnie marki: brak
- miejsce zakupu: nowy, najprawdopodobniej sklep lub allegro w zależności od ceny
- kwota przeznaczona na zakup: do 1000zł

Przeglądając co nieco fora wpadły mi np. takie modele jak Samsung Galaxy M31s, Poco X3. Co sądzicie? Może jakieś inne propozycje?
 #1113380  autor: peterka90
 14 mar 2021, 13:15
rsig pisze:
13 mar 2021, 22:52
Dołóż 300 zł to dostaniesz M51, telefon z najlepszą baterią na rynku.
Z tym, że czytam, że w M51 ludzie narzekają na problemy z zasięgiem, LTE. Nie wiem na ile jest to problematyczne i częste.
 #1114824  autor: TomLee
 09 kwie 2021, 18:35
Właśnie ostatnio córce kupiłem M51. Nie wiem na razie jak z baterią, bo jest na wyjeździe, ale 7000 mah to powinno być więcej niż dobrze. Aparat też fajny. Mam Samsunga A20s na snapdragonie, bateria 4000 mah i jestem bardzo zadowolony z czasu pracy. Uważam, że warto dołożyć trochę kasy, jak telefon ma posłużyć 2-3 lata.
 #1115290  autor: Xy
 20 kwie 2021, 18:30
Skoro A71 z baterią 4500 mAh trzyma dwa dni, to taki M51 powinien dociągnąć nawet do czterech dni. Co do zasięgu w M51 to słyszałem to z kilku źródeł. Jednak między A71 i M51 jest więcej różnic niż tylko sama bateria.
M31s też wart polecenia. To taki A51 z pojemniejszą baterią.
XIaomi, Oukitel, Chińskie twory? Nie... Miałem Huawei P9 i "niby" był dobry. Ale leciwy Galaxy A5 2016 żony dalej jest lepszy...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71