DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1112908  autor: kornat
 06 mar 2021, 14:33
Witam
Jestem na etapie zakupu telefonu i co polecacie do 4000zł?
- musi być nowy oraz z PL dystrybucji
- dobry aparat
- wydajny

Ogólnie przeglądając zastanawiam się nad OnePlus 8/8T/8Pro, Samsung S21, ewentualnie czekam na wasze propozycje.
 #1113611  autor: Eragon
 18 mar 2021, 11:24
Mi10/11 ;)

:smt006
 #1114529  autor: kornat
 02 kwie 2021, 10:59
Widzę, że Mi11 ma fajną cenę, więc biorę pod uwagę. Obecnie pozostał wybór między 8Pro a Mi11, ewentualnie OP 9Pro.
 #1114716  autor: Eragon
 07 kwie 2021, 14:38
OP według mnie jest za drogie w stosunku do swoich możliwości...
No ale gdy już podejmiesz decyzję, daj znać co wybrałeś.
A może i reckę napiszesz...; )

:smt006
 #1115976  autor: kornat
 04 maja 2021, 10:46
OK, od dwóch tygodni jestem posiadaczem OP 8 Pro. Na chwilę obecną jestem zadowolony. Bateria przy normalnym używaniu wytrzymuje 2-3dni (czas działania wyświetlacza 3:45). Ładowanie trwa ok. 45-55minut. Zdjęcia robi całkiem fajne, choć czasem trzeba sekundę poczekać na przetworzenie. Tryb nocny działa bardzo fajnie. Ogólnie płynność jest bardzo dobra jak i kolorystyka ekranu.
Cena? Ja dałem 3800PLN z PL dystrybucji. Jakby kosztował jakieś 3500 to byłoby super.
Dlaczego odpadł 9 Pro? Wielkiej zmiany nie widzę w porównaniu do 8 Pro i cena 4700 według mnie jest zaporowa. Wizualnie bardziej mi się widzi 8Pro.
Jeżeli chodzi o Mi11 to też fajna opcja i polecam brać ją pod uwagę. Dla mnie przegrała ze względu kosmetycznych. Głównie to tył zielony w 8Pro bardziej mi przypadł do gustu. Mi11 niebieski też jest ładny, ale to byłby mój trzeci telefon w tym kolorze. W przypadku Mi11 nie spotkałem wersji 12GB w sklepie.
Jeżeli ktoś ma pytania, to również chętnie odpowiem.