DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1103492  autor: neoptb
 21 wrz 2020, 12:43
Poszukuję następcy/zamiennika dla Xiaomi Mi 9SE. Ze względu na wycofanie go ze sprzedaży i "kosmiczne" cenny na alledrogo, zmuszony jestem poszukać czegoś w zamian.
Oczekiwania:
- maks 6 cali (cały telefon, nie sam ekran)
- czytnik lini papilarnych w ekranie
- 4 do 6 gb ramu
- nie mniej jak 64 gb pamięci wbudowanej
- jeśli to możliwe to funkcja always on display (AOD)

Budżet tak między 1000 -1500 zł.

Co możecie polecić?

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #1103551  autor: bereal
 22 wrz 2020, 10:25
Z mojej strony samsung s10e ale nie wiem czy nie jakaś używka w tej cenie z długą gwarancją
 #1103604  autor: neoptb
 23 wrz 2020, 06:42
bereal pisze:
22 wrz 2020, 10:25
Z mojej strony samsung s10e ale nie wiem czy nie jakaś używka w tej cenie z długą gwarancją
Zakup używki, wydaje się być słabym pomysłem. A nowy kosztuje koło 2k. Dzięki za propozycje, ale 10e odpada. :)

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #1103611  autor: kathumax
 23 wrz 2020, 10:09
Przy tych założeniach warto dołożyć do P30.
Budżetowo - zostaje chyba tylko A41 (świetny ekran, dobry aparat i bateria, reszta mocno budżetowa).
 #1103612  autor: bereal
 23 wrz 2020, 10:50
Słabym pomysłem ? Ja nie widze problemu kupić coś czego chce np z 22msc gwarancji Gdzie Ty widzisz słabość Chyba w swoich urojeniach
 #1103629  autor: kathumax
 23 wrz 2020, 15:16
bereal pisze:
23 wrz 2020, 10:50
Słabym pomysłem ? Ja nie widze problemu kupić coś czego chce np z 22msc gwarancji Gdzie Ty widzisz słabość Chyba w swoich urojeniach
Jasne, bo na rynku jest pełno sprzedawanych bez powodu 2-miesięcznych telefonów...

Ma rację, używek lepiej unikać.
 #1103630  autor: bereal
 23 wrz 2020, 16:30
A gwarancja od czego jest, płatność kartą taką transakcje można cofnąć ewentualnie POK, z którego sam korzystałem jak koleś nie wysłał tel za 1500zł, kasa z powrotem od allegro w 2 dni, nawet nie trzeba iść na policje Jak ktoś woli przepłacać czy stać na nówke to kupuj nówke proste :) Ale kupno tela na gwarancji z zabezpieczonymi zakupami 500zł taniej to żaden problem ale rozumiem że społeczeństwo zastraszone tym bardziej po kovidosrusie, i kolego sprzedają i nówki wiec czemu uzywanych nie mogą ? Ludzie wymieniaja partnerów po 2 miesiacach Nie mogą ? Po 2 miesiacach mozna zmienić prace nie można ? To jaki telefon bardziej zepsuty miesieczny czy 3 miesieczny ? Znafcy
 #1103684  autor: kathumax
 23 wrz 2020, 21:50
Wszystko mogą sprzedawać, takie po zalaniu też, albo po (bylejakiej) naprawie też, albo niespłacone u operatora też. Jak ktoś chce ryzykować, jego sprawa, ale każdy rozsądny woli kupić nowy z pewnego źródła.
 #1128187  autor: neoptb
 14 lut 2022, 08:32
bereal pisze:
23 wrz 2020, 10:50
Słabym pomysłem ? Ja nie widze problemu kupić coś czego chce np z 22msc gwarancji Gdzie Ty widzisz słabość Chyba w swoich urojeniach
Swoje prywatne wycieczki pozostaw dla siebie. :-)
Nie kupuje używanych telefonów i tyle - nie muszę tego uzasadniać i nie jest to przedmiotem tego tematu.

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #1128211  autor: neoptb
 14 lut 2022, 13:28
Mój temat? Tak...

Wznowienie dyskusji być może zainteresuje innych użytkowników, do podzielenia się opinią/propozycją.
Chyba od tego jest forum, czyż nie?

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
 #1128215  autor: Remington
 14 lut 2022, 15:18
Rzecz w tym, że nie wniosłeś do tego wątku nic nowego. Odpowiedziałeś personalnie komuś kto tu więcej od tamtego czasu nie napisał.

Czy ten wątek jest nadal aktualny i przez 1,5 roku szukasz telefonu?
 #1128450  autor: neoptb
 18 lut 2022, 14:15
Tak aktualny, gdyż godny następca nie znaleziony.

żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)