DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1088930  autor: norbi53
 28 sty 2020, 08:49
Witam,

Po dwóch i pół latach użytkowania zauważyłem ze mój Honor 8, zaczął się już zużywać tzn. jest problem z wifi,zawiesza się telefon i bateria działa zdecydowanie krócej.
Dlatego zdecydowałem się wymienić go na coś nowszego.

Chce przeznaczyć na to +/- 1000 złotych i tutaj mam pytanie, jaki telefon w tej cenie się najbardziej opłaca.
Zastanawiam się głównie nad dwoma Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro. Tutaj moje pytanie czy opłaca się dopłacać te 200-300 złotych do wersji Pro (czy te 6GB RAMU zamiast 4 będą bardzo widoczne na co dzień?). Bedę używał telefonu głównie do codziennego użytku czyli przeglądania internetu, rozmów czy sporadycznego robienia zdjęć, bardzo mi zależy tez na NFC.

Czy te telefony są lepsze niż mój Honor 8, z którego byłem bardzo zadowolony?

Dzięki za pomoc Wesoły
 #1089171  autor: Eragon
 31 sty 2020, 08:24
Myślę że zwykła wersja Cię spokojnie zadowoli. Tj. Redmi Note 8T.
W Pro bym się nie pchał z racji na ograniczone wsparcie producenta.

:smt006