DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1087427  autor: viking32
 07 sty 2020, 13:36
- Nowy, z Polski
- przynajmniej 3/32 Gb,najlepiej 4/64 Gb
- rozmiar podobny do redmi note 4, nie wiem jak teraz na to patrzeć bo wiele telefonów nie ma ramek, a podana jest wielkość wyświetlacza, a inne mają sporo większe ramki
-bateria żeby w miarę długo trzymała
 #1087449  autor: marcin19883
 07 sty 2020, 15:47
Trzeba kontynuować tradycje i wybrać Redmi note 8T(T-posiada NFC). Redmi 8 się nie opłaca, bo wydajność i rozdzielczość ekranu niższa. Tylko byś musiał dołożyć ok 200zł lub mniej, bo ten telefon stoi po ponad 700zł
 #1087451  autor: viking32
 07 sty 2020, 16:05
marcin19883 pisze:
07 sty 2020, 15:47
Trzeba kontynuować tradycje i wybrać Redmi note 8T(T-posiada NFC). Redmi 8 się nie opłaca, bo wydajność i rozdzielczość ekranu niższa. Tylko byś musiał dołożyć ok 200zł lub mniej, bo ten telefon stoi po ponad 700zł
mi NFC nie jest do niczego potrzebne, płacę kartą albo gotówką.
 #1087469  autor: marcin19883
 07 sty 2020, 16:58
viking32 pisze:
07 sty 2020, 16:05
mi NFC nie jest do niczego potrzebne, płacę kartą albo gotówką.
To zwykły Redmi Note 8 4GB/64GB, powinieneś się zmieścić do 700zł. Odczujesz tak czy inaczej: lepszą wydajność, lepsze aparaty, szybkie ładowanie w porównaniu do wysłużonego redmi note 4.
 #1087537  autor: Eragon
 07 sty 2020, 23:27
Ja od chińczyka brałem z Polski Redmi Note 8 za 600zł.
I kto by Ci jakiego kitu nie wciskał - to jest najlepszy sprzęt jaki obecnie za 600zł (nówka) możesz kupić.
A do wymogów wręcz idealny bo ekran duży, a i ma wersję 4/64 w tym budżecie. Nic tylko brać.

Wady? Mały czytnik z tyłu (odblokowanie twarzą lepsze wtedy) i... właściwie tyle. Do normalnego użytkowania, jak najbardziej wskazany.

:smt006