DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1078154  autor: arecmc
 10 sie 2019, 20:44
Cześć :D

Poszukuję nowego telefonu w cenie 750-800 zł, lecz jeśli uważacie, że warto dołożyć mała kwotę więcej, chętnie wysłucham waszych propozycji.

W nowym telefonie zależy mi na:
-RAM i pamięć,
-pojemna bateria,
-większy ekran
-aparat- używam do zdjęć notatek i slajdów,
-NFC, Dual Sim, odblokowywanie przez odcisk palca- mile widziane, ale nie są wymagane.

Z góry dziękuję za sugestię! Każda propozycja mile widziana! :D :D

-
 #1078932  autor: pillsxp
 21 sie 2019, 00:00
Jeśli ci zależy na baterii i pamięci RAM oraz ekranie to Motorola G7 Power.
Jeśli chcesz aparat to Xiaomi Redmi Note 7 lub Samsung A40 czasem trafisz miesięczny.
NFC i Dual SIM widziałem też u Motoroli G7 Power z końcówką 7, ale nie każdy sklep go ma bo sam nad nim myślałem, ale aparat przeważył że jednak go nie kupie.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.