DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1076128  autor: trzypiec
 14 lip 2019, 18:52
Cześć. Kurczę, powiem Wam szczerze, że stanąłem przed wyborem i już mnie głowa boli. 

Budżet, mile widziane max 1200.
Kupiłem na pierwszy rzut galaxy a40, opinie ma dobre, a jestem mocno przyzwyczajony do samsunga i jakoś lubie. 

Poużytkowałem 3 dni i niby spoko wszystko hula, ładne zdjęcia rzeczywiście, ale jakiś wąski, źle mi się go użytkowało - oddałem. 

Poczytałem o a50, naciągnąłem lekko budżet i wziąłem. Też spoko, ale z kolei za...wielki, ma mm: 158.5 x 74.7. Już kurczę znów mam myśli, czy jego też nie oddać. 

I mam problem, bo jak tak patrzę na to, co polecają ludzie ze średniaków, to np. 

- Xiaomi Redmi Note 7 jest jeszcze większy od tego a50
- Xiaomi Mi 8 niewiele mniejszy
- Motorola Moto G7 - większy


I teraz pozwolę sobie na dwa pytania: 

1. Do ludzi, którzy mają te większe telefony - jak Wam się sprawuje w codziennym życiu ich użytkowanie? W sensie nie przeszkadzają wam gabaryty? Pytam, bo to może kwestia przyzwyczajenia u mnie i może dać szansę temu a50...
2. Co ewentualnie kupić w takich proporcjach średnich? max 6 cali, ok 152x72 w mm? (Huawei budzi moją niepewność przez te ciągłe zamieszania)