DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1074519  autor: czarnawdowa
 21 cze 2019, 10:18
Witam proszę o nie usuwanie bo szukam szybkiej odpowiedzi.
Mama ma Sony z2 ale mega się psuje. Potrzebuję kupić do tyg czasu nowy telefon do 2000 zł najlepiej z 2019 roku. Mama chce coś pokroju mi9 ale mamy dylemat mi9 jest dobre dla niej ale drogie z baterią 3300, znów mi9 se jej odpowiada ale tam jeszcze mniejsza bateria i procesor 712.
Więc myślę o tym nowym mi 9T mam do niego fajny dostęp za 1700zł, ma baterię 4000 to wystarczy ale czy procesor 730 jest dość dobry? Oraz wg Was czy 64GB pamięci wystarczą w dzisiejszych czasach ?
Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
 #1074555  autor: Eragon
 21 cze 2019, 22:54
To zależy jakim użytkownikiem jest/będzie Twoja mama. Fb, whatsapp, smsy, zdjęcia?
Myślę że 9T będzie perfekcyjnym (szczególnie że ma najlepszą baterię z tegorocznych sprzętów, 7h SOT)
Procek jest dobry do średniozaawansowanych gierek także tu nie powinno być problemu, a i oszczędny.
Sam czaję się na droższą wersję tego telefonu ;)
1700zł?
Hm... no ja bym za niego dał obecnie max 1400-1500zł. Bo te 1700 to cena Mi9 obecnej... a jednak Mi9 (poza baterią) jest lepszym sprzętem od Mi9T.

:smt006
 #1074558  autor: czarnawdowa
 21 cze 2019, 23:25
Hej po 5-6 godz nawet na whatsapp z koleżankami. I uwielbia robić zdjęcia a że oczy już nie te dlatego też ekran przynajmniej 6''.
Wiem że cena nie rewelacyjna ale z Polską gwarancją nie znalazłem lepszej.
 #1074663  autor: czarnawdowa
 23 cze 2019, 13:32
czarnawdowa pisze:
21 cze 2019, 23:25
Hej po 5-6 godz nawet na whatsapp z koleżankami. I uwielbia robić zdjęcia a że oczy już nie te dlatego też ekran przynajmniej 6''.
Wiem że cena nie rewelacyjna ale z Polską gwarancją nie znalazłem lepszej.
Kupiłem 9T okazał się idealnym wyborem dziękuję i można zamknąć/usunąć
 #1074788  autor: Eragon
 24 cze 2019, 22:10
Oooo :)
To czekamy na ewentualną recenzję po dłuższym czasie; )

:smt006