DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1071154  autor: miichal17
 06 maja 2019, 10:28
Witam, mam do wyboru w ofercie pracowniczej 2 telefony :
- Galaxy a50 za 649
- p30 lite za 699
Ewentualnie a40 za 249
Szukam telefony głównie do codziennego użytku, FB, Messenger, Instagram, wiadomo jeszcze jakieś inne aplikacje, telefonem również będę robił zdjęcia więc dobrze jak te zdjęcia będę wychodził dobrze.
Teraz pytanie który telefon wybrać
 #1071157  autor: Eragon
 06 maja 2019, 12:12
Muszą być akurat te? Obydwa bez szału.
A50 ma zepsuty czytnik linii papilarnych (patrz test na głównej), bardzo dobry wyświetlacz, dobry aparat, rzadkie lagi
Huawei za to ma lepszy aparat.

:smt006
 #1071158  autor: pakierhakierxd
 06 maja 2019, 12:16
wziąłbym prepaid lub bez telefonu 30zł a telefon z Allegro 0 % i to lepszy jak np. P20

Pozdrawiam :)
 #1071169  autor: miichal17
 06 maja 2019, 14:11
Mam ofertę pracownicza za 40 zł no limit, i tak patrząc na modele te 2 wychodzą chyba najlepiej.
 #1071179  autor: pakierhakierxd
 06 maja 2019, 16:49
Ja tam wolę za 25 zł w. Play bez telefonu na czas nieokreślony a telefon na allegro raty 0 procent i tak

Pozdrawiam :)
 #1071193  autor: kathumax
 06 maja 2019, 20:41
Zależy gdzie ta oferta, bo z reguły lepiej za 40 pln w t-mobile/orange niż za 25 pln w play....
A z tych dwóch w sumie nie ma większego znaczenia co weźmiesz, bo to taka typowa średnia półka z tego roku - bez rewelacji, ale wystarczająco dobre do wszystkiego.
 #1071225  autor: miichal17
 07 maja 2019, 09:44
kathumax pisze:Zależy gdzie ta oferta, bo z reguły lepiej za 40 pln w t-mobile/orange niż za 25 pln w play....
A z tych dwóch w sumie nie ma większego znaczenia co weźmiesz, bo to taka typowa średnia półka z tego roku - bez rewelacji, ale wystarczająco dobre do wszystkiego.
W tej chwili mam redmi note 4x 3/32 i p9 lite 2017 3/16, tak na prawdę to w tej ofercie kupię telefon za tyle co w sklepie.
 #1071227  autor: pakierhakierxd
 07 maja 2019, 09:58
No w Orange Love mam lepszą ofertę bez telefonu i ją mam i chyba z Playa zrezygnuje.
Orange za 30zł abo
no limit rozmów sms mms i 5gb a potem kolejne 5gb za 10 a potem kolejne 5gb za 10 i dostaje no limit lte (podobno 100 gb).Tego nie wiem bo miałem jak narazie ponad 5 ;)

Pozdrawiam :)