DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1066323  autor: Niklas
 27 lut 2019, 17:04
Witam.
Przymierzam się do zakupu nowego telefonu do ~1300zł. Obecnie posiadam HTC U Ultra, więc rozmiar w zasadzie mi nie straszny, nie mam nic przeciwko notchowi.

Szukam czegoś z miarę regularnymi aktualizacjami i jeśli to możliwe, porównywalnym aparatem do U Ultra.

Z telefonów, które przeglądałem po sklepach i po internecie, najciekawiej wyglądają takie:
- Honor Play
- Honor 8X
- Asus Zenfone 5
- Xiaomi Mi Mix 2 (nigdy nie miałem #xiaomilepsze, ten model chwalili raczej, acz jest już słuchawką z 2017)
- Pocophone F1 (wydajny, acz wielu pisze, ze aparat jest rzeczą, na którym przyoszczędzono)

Odrzuciłem A8 2018, nie jestem fanem Samsungów.
 #1066337  autor: kathumax
 27 lut 2019, 19:38
Jeśli chodzi o aparat to w sumie żaden z ww. się nie wyróżnia specjalnie na plus.... Wybrałbym chyba jednak F1 (jeśli nie przeszkadza ci słabe jak na cenę wykonanie + brak nfc) lub Zenfone 5 - to całkiem fajny telefon, dużo lepiej wykonany, z dobrym teoretycznie aparatem (ze stabilizacją) - ale trochę skopanym w tym zakresie softem (być może problem rozwiązała któraś z aktualizacji, ja go używałem jakiś czas temu).
 #1066344  autor: Eragon
 27 lut 2019, 22:09
Albo z dokładką ~150zł , jest Mi8 z Chin.

:smt006
 #1066354  autor: FKS_91
 28 lut 2019, 12:20
Według mnie bardzo fajnym wyborem byłby Xiaomi Mi Mix 2. Dobry aparat (jak na ten budżet) ze stabilizacją obrazu, NFC ( co jest rzadkością jeśli chodzi o budżetowce od Xiaomi), pojemna bateria 3400mAh i oczywiście na prawdę dobra wydajność (snapdragon 835 oraz 6GB RAM).
 #1067382  autor: Niklas
 12 mar 2019, 15:32
Dziękuję bardzo za wszystkie porady. Zdecydowałem się na Zenfone'a. Mam nadzieję, że będzie mi dobrze służył.