DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1063875  autor: bhra000
 31 sty 2019, 13:31
Cześć Wszystkim,
Poszukuję telefonu, który będzie spełniał trzy warunki:
- posiadał ekran jak najbardziej zbliżony do 5 cali, myślę, że 5,5 to max. Obecnie posiada Mi4C i chciałbym coś zbliżonego rozmiarowo
- posiadał przyzwoitą baterię, pozwalającą na dzień intensywnego użytkowania
- w miarę wydajny co codziennego użytku

To wszystko. Budżet to ok. 1000zł, jeśli naprawdę warto to mogę dołożyć 200-300zł. Tylko nowe, w grę wchodzą również chińskie modele.
Z góry dzięki!
 #1063915  autor: FKS_91
 31 sty 2019, 18:01
Fajnym wyborem byłby LG G6. Co prawda ma 5.7", ale trzeba wziąć pod uwagę, że ma bardzo małe ramki, więc będzie mniejszy od nie jednego 5.5 calowca. Telefon wydajny z bardzo fajnym aparatem. Ogólnie ciężko będzie Ci kupić w tym momencie już smartfon do 5.5".
 #1063939  autor: Lawrence72
 31 sty 2019, 20:40
Z ekranów o tej przekątnej będzie do wyjęcia jedynie coś z iPhona - one mają stosunkowo nie duże ekrany. Ogólnie w tej cenie poszedłbym w A2 Lite:
ekran to co prawda 5,8 ale ma fajne proporcje 19:8 tj. jest nieco wydłużony i bardzo dobrze lezy w dłoni. Generalnie w tej cenie to jedna z najlepszych propozycji - za 787 złotych świeci w sferisie czy innych sklepach ze sprawdzonej dystrybucji.
 #1064078  autor: Eragon
 01 lut 2019, 21:44
bhra000 pisze:
31 sty 2019, 22:22
@Lawrence72 dzięki za konkretną odpowiedź! A z ciekawości, powiesz mi jaką ma przewagę A2 Lite nad Moto One?
Ogółem to są bardzo podobne telefony, różnią się w szczegółach. Xiaomi nieco lepsze w baterii, no i masz już doświadczenie w MIUI. Za to Moto ma nfc...

:smt006