DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1063105  autor: Symulant
 21 sty 2019, 10:52
FKS_91 pisze:
18 sty 2019, 18:24

Trzeba wziąć pod uwagę, że kupno telefonu z takich ofert niesie za sobą pewne ryzyko dezaktywowania telefonu. Ja bym jednak nie kombinował i kupił telefon z normalnych sklepów np sferis czy media.
Wystarczy wystrzegać się sprzętu z Plusa i T-Mobile i nie powinno być problemów.
Pciuch pisze:Rozważałam i taką opcję ale nie jestem pewna czy to aby na pewno dobry pomysł... Czy Twoim zdaniem P 20 jest lepszy od Mate 20?
Od Mate 20 to nie. Aczkolwiek jeśli masz na myśli Mate 20 Lite to uważam, że P20 to lepszy wybór.
 #1063209  autor: Po3marcin
 22 sty 2019, 17:36
Witam. Jestem nowy na forum i również szukam telefonu ale nie będę w tym temacie spamował.
Chce tylko od siebie powiedzieć, że T-Mobile i plus faktycznie mogą zablokować urządzenie w przypadku niewypłacalności abonenta. W Playu pytałem i nie mają takiej chorej praktyki. W razie problemów ścigają abonenta. Także od nich można brać. Nie wiem jak z Orange?
Poza tym chciałem zauważyć że w dobrej cenie jest też LG V30. Sam się nad nim mocno zastanawiam. P20 można dorwać w podobnej cenie.
 #1063287  autor: Po3marcin
 23 sty 2019, 17:16
kathumax pisze:
22 sty 2019, 18:32
Po3marcin pisze:
22 sty 2019, 17:36
W Playu pytałem i nie mają takiej chorej praktyki.
Na razie.... a czy chora? Zapewne dyskusyjna, ale z ich punktu widzenia dość rozsądna.
Zgodzę się że jest to sprawa dyskusyjna. Ale uważam że stanowczo lepiej ścigać abonenta niż blokować telefon. Jeśli np telefon zostanie rozwalony, zgubiony, ogólnie jest nie do użytku to jak ktoś przestanie płacić to zablokują telefon który nie działa? Wydaje mi się że bardziej rozsądnie byłoby ścigać delikwenta.