Strona 1 z 1

Dwa nowe telefony

Post:24 lis 2018, 20:58
autor: Cisu80
Witam, planujemy wraz z narzeczoną zakup nowych telefonów. Ja do tej pory użytkuje Motorole moto z play natomiast narzeczona miała moto g5s plus ale niestety ją rozbiła :D
Budżet jaki chcemy wydać to od 1000 zł do 1500 zł. Chyba że trafi się coś naprawdę dobrego to damy i 2000 zł. Oczywiście jest to cena za jeden telefon. :wink:
Czego oczekujemy? Przede wszystkim aparat, to jest nasz główny wyznacznik, zdjęcia muszą być bardzo dobre, dobrze aby bateria też była w miarę spoko, oczywiście pewnie i tak będą ładowane w nocy ale żeby dotrzymały do tej nocy po całym dniu użytkowania :wink:
Bajery typu nfc, czytniki itd itp nie są koniecznością.
Kolejna ważna rzeczą jest wygląd telefonu, mnie osobiście podobają się bezramkowe telefony. Hmm co jeszcze by dodać? Ogólnie oczekujemy aby telefon po paru tygodniach/miesiącach nie mulil :roll:
PS. Narzeczonej podoba się Moto G6 Plus.

Re: Dwa nowe telefony

Post:26 lis 2018, 15:48
autor: FKS_91
Jeśli chodzi o aparat to ja bym pewnie szukał coś pokroju P20 lub S8. Odnośnie wydajności oba telefony spokojnie na dłuższy czas powinny wystarczyć.

Re: Dwa nowe telefony

Post:06 gru 2018, 19:24
autor: tattared
Trzymając się "niższego" budżetu ja polecam Xiaomi Mi Mix 2 - ponieważ są całkowicie bezramkowe, świetnie zagospodarowane telefony bez notcha, który mnie osobiście jakoś nie podchodzi. Bardzo dobre foto, zarówno główne jak i te do selfie, choć do przedniego obiektywu na dole trzeba się przyzwyczaić. Hardware potężny, jak to w Xioami, ciągłe, skuteczne wsparcie. Smartfon na MIUI 10 prezentuje się kapitalnie. Bateria jest wystarczająco dobra, aby wytrzymać nawet skrajnie intensywny dzień.

Re: Dwa nowe telefony

Post:06 gru 2018, 19:55
autor: kathumax
Polecanie Mi Mix 2 komuś, dla kogo najwazniejszy jest doobry aparat jst mocno średnim pomysłem - zdjęcia są dość przeciętne, nocne wręcz słabe.
Jeśli to aparat ma być głównym wyznacznikiem, to poszukajcie - w zależności od tego, ile ostatecznie będziecie chcieli wydać - G6, S8, OnePlus 6, Mi 8, może P20 (ale tu akurat przednia kamera jest średnia), . Czyli coś w okolicach tego- albo zeszło- rocznego flagowca.

Re: Dwa nowe telefony

Post:07 gru 2018, 18:15
autor: Lawrence72
Podzielam zdanie przedmówcy, pod względem aparatu jest OK ale to wszystko, nie spodziewałbym się jakiś wielkich rewelacji. Pod względem aparatu śmiało wchodziłbym w S8 przy czym zaakceptować trzeba będzie mankament w postaci baterii. Z tańszych a sprawdzonych modeli pozostaje G6, bo OP6 będzie nie do wyjęcia w tym przedziale cenowym.