DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1032026  autor: Alanek10
 31 paź 2018, 15:12
Witam planuje kupić jakiś nowy telefon do tej kwoty, myślałem nad Iphone 8 64gb, lub s8 samsungiem, po prostu wiem że to dobre telefony i dwa różne światy no ale sam fakt że są nie zbyt dużymi cegłami to mi się podoba. Co doradzicie? :P Telefon zmieniam co 4 - 5 lat więc musi troche posłużyć jak narazie jestem posiadaczem przez 4 lata S4 samsunga :D No i czas przyszedł na zmiane.
 #1032061  autor: Micho
 31 paź 2018, 20:54
Jeśli z tych dwóch to S8, pod każdym względem lepszy. Jedynie bateria słaba.
 #1032063  autor: SACZI
 31 paź 2018, 21:09
Trochę chyba mylisz poziomy cen iPhone.
8'a u oficjalnego dystrybutora to koszt 2900-3000 PLN.
S8 dopóki jest promocja zwrotu 500PLN, czyli chyba ~18 listopad, załapie się w zakładany budżet.
Obydwa telefony raczej nie przetrzymają 4 lat ze względu na baterie.
Do niedawna miałem Xiaomi Redmi Note 4 i telefon mi WYJĄTKOWO pasował!
Chodzi o ergonomię obudowy i samo oprogramowanie.
Po prostu świetne!
Chinol nie przetrzymał bliskiego spotkania z chodnikiem i padło na Samsunga S8.
W promocji Vobis + 500 PLN zwrotu, telefon wyjdzie w sumie 1500 PLN i jest to jedyny powód, dla którego go zakupiłem.
Sprzęt bardzo dobry, ale porównując do Xiaomi za 600 PLN, wielu opcji w sofcie mi brakuje!
No i jest taki ... "dopracowany", "kobiecy" ...

Więc, polecam S8 lub coś z Xiaomi, np Mi Mix 3 (duży ekran, ale naprawdę idzie się do tego przekonać):
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/spr ... a-na-rynek
 #1032066  autor: Alanek10
 31 paź 2018, 21:26
Czyli albo polecasz tego s8 samsunga, albo xiaomi mi mix 3? :P A widzialem ktos pisal o ekranie ze sie wylewa czy tam wypala co sadzisz na ten temat
 #1032068  autor: SACZI
 31 paź 2018, 21:28
Nic nie sądzę.
Ja telefony zmieniam ostatnio co 9 miesięcy ;)

Edit
Mi Mix 3 miał premierę w tym lub ubiegłym tygodniu, więc jest jeszcze niedostępny na rynku.
Najtańsza wersja to koszt ponoć 1800 PLN, więc znacznie poniżej zakładanego budżetu.
Jeżeli telefon będzie trzymał poziom S8, a z tego co mi wiadomo to go przewyższa, sądzę, że może to być bdb wybór.
Tylko przed zakupem "pomacaj" kilka 6-calowców, bo możesz przestrzelić ...
 #1032070  autor: Alanek10
 31 paź 2018, 21:36
A widziałem ktoś pisał o LG G6, że od S8 nic się nie różni :p Mówił że jedynie dodatki :D, myśle nad tym samsungiem kurka :D
 #1032075  autor: vonski
 31 paź 2018, 22:02
Na allegro za 2200 to już S9 kupisz...
 #1032081  autor: Alanek10
 31 paź 2018, 22:12
Tak ale wiesz jak to jest z allegro :p wole mieć 100% pewności niż potem się bawić w reklamacje czy coś.
A sprzedawca Bestcena czy jakoś tak co sądzicie o nich?
 #1032086  autor: SACZI
 31 paź 2018, 22:44
Ostatnie LG, które mi sie podobało, to G2, więc się nie wypowiadam ;)
W Twoim przypadku, gdy jesteś "długodystansowcem", tylko oficjalni dystrybutorzy maja sens.
BestCene, czy allegro ja bym sobie odpuścił.

S8 kupiłem w Vobisie za 2000 PLN. Do tego 500 PLN zwrotu z promocji Samsunga, daje cenę 1500.
Gdyby S9 był w podobnej promocji, to skusiłbym się na ten model, bo umieszczenie czytnika linii papilarnych symetrycznie w linii telefonu jest cholernie istotne. I jest to jedyna, znacząca moim zdaniem wada serii S8.
 #1032095  autor: Eragon
 01 lis 2018, 00:23
Tak na serio, też bym był za Mixem 3. No tylko trzeba ewentualnie poczekać na oficjalną dystrybucję; / S9 również dobry, chociaż to Samsung... ;) Może ew. P20?

:smt006
 #1032198  autor: vonski
 01 lis 2018, 12:05
Przelewają na konto do iluś tam dni
 #1032202  autor: SACZI
 01 lis 2018, 12:10
Nie, nie przelewają na konto, tylko wypłacają gotówkę w bankomatach Euronet około 21 dni po aktywowaniu konta Samsung w aplikacji Samsung Members na telefonie.