Strona 1 z 1

Szukam telefonu bez wodotryskow do 1000zl prosba o pomoc

Post:29 paź 2006, 22:05
autor: maciej
Witam wszystkich jako nowy tutaj.

Poczytalem sobie troszke archiwalne posty i dalo mi to jakis poglad na temat telefonu dla siebie ale.. no wlasnie ale i z tym ale zwracam sie do Was..

Szukam dla siebie nowego telefonu, nie jakiegos mega wypasionego jak np. nokie n90cos tam dlatego ze w przyszlym roku konczy mi sie umowa w orange i bede bral jakis nowy telefon.
Ale teraz chce cos fajnego bo ten co mam ma juz 3 lata i poprostu sie znudzil ;)

Napisze moze co bym chcial miec w telefonie zeby jakos nakreslic wymagania...

Teraz mam Nokie 6610 nie " i "

Chcialbym aby nowy telefon byl tak mily w obsludze i bezawaryjny jak ten co mam plus lepszy wiekszy wyswietlacz, dzwonki mp3, fajnie jak by mial aparat ale nie jakis super;) ale nie tez VGA aparat to dla mnie bajer bo mam dobra cyfrowke i nia robie focisze a nie telefonem ale milo by miec cos takiego pod reka. Tel. uzywam glownie do dzwonienia i pisania sms`ow dzwonie dosyc sporo wiec bateria moglaby byc tez dobra. Pamiec spora zeby zmiescilo sie pare zdjeci i dzwonkow.

Jak widzicie nie mam jakis super wymagan, ale tel jest glownie po to zeby z niego dzwonic a nie robic foty albo sluchac muzy ;)

Zalezy mi na tym by system byl tak prosty jak w 6610, mialem okazje bawic sie motorola L7 i ten soft to cos beznadziejnego zero intuicji smsy nawet pisze ciezko :/

Tel najlepiej by byl w najnizszej cenie ale max to 900-1000zl


zastanawialem sie nad samsungiem d600e ale sam nie wiem chyba jakas nokie bym chcial ale otwarty jestem na wszelkie propozycje.


Bede wdzieczny za podpowiedzi i wielkie sorry za przynudzanie ;)

Pozdrawiam

Post:29 paź 2006, 22:15
autor: przemek910
Ja polecę Ci Sony Ericssona K750i (lub D750i - zależnie od gustu). Ma wmiarę dobrą baterię, ładny wyświetlacz, spora pamięć dzięki kartom pamięci, aparat dobry (2mpx - AF). Wygodnie pisze się smsy. Posiada również radio.

Można polecić równiez Nokię 6230i, lecz w niej jest słaba bateria.

Post:29 paź 2006, 22:20
autor: lookass
ja mysle ze za taka cene mozna wymieniac juz lepsze telefon np nokie 6233 czy 6280 to juz jest ten przedzial cenowy wiec moje typy to tak jak wyzej zalezy czy wolisz slajdera czy nie ;] ogulnie telefony sa podobne do siebie no 6233 jest tansza o jakas 100 :wink:

Post:29 paź 2006, 22:30
autor: tomico
Ja polecę nokię 6280/6233 są przyjazne w obsłudze i robią niezłe fotki. Poza nimi może SE M600i z wyświetlaczem dotykowym i klawiatura qwerty(idealny do pisania smsów i dzwonienia) ale niestety bez aparatu albo K750i z aparatem 2 mpx.

Post:29 paź 2006, 22:33
autor: przemek910
tomico pisze:M600i z wyświetlaczem dotykowym i klawiatura qwerty(idealny do pisania smsów i dzwonienia)
Czytałem opinie że właśnie ta klawiatura (w M600i) jest udręką przy pisaniu SMSów...

Post:29 paź 2006, 22:34
autor: tomico
kin pisze:tomico napisał/a:
M600i z wyświetlaczem dotykowym i klawiatura qwerty(idealny do pisania smsów i dzwonienia)
Czytałem opinie że właśnie ta klawiatura (w M600i) jest udręką przy pisaniu SMSów...
Bawiłem się nim trochę i jak dla mnie ok. A jak smsów nie chcesz pisać na klawiaturze to można przecież rysikiem :D

Post:29 paź 2006, 22:35
autor: przemek910
Bawiłem się nim trochę i jak dla mnie ok. A jak smsów nie chcesz pisać na klawiaturze to można przecież rysikiem
m600i posiada funkcję rozpoznawania pisma?

Post:29 paź 2006, 22:38
autor: bywalec
proponuje nokie 8910i tel moze i stary ale nie do zdarcia jezeli lubisz miec okazy to ten tel do nich nalezy, nie spotkaszszybko drugiej osoby z tym tel

Post:29 paź 2006, 22:42
autor: tomico
m600i posiada funkcję rozpoznawania pisma?
Tak ma, ale możesz korzystać też z klawiatury widocznej na ekranie.

Post:29 paź 2006, 22:54
autor: maciej
zapomnialem dodac ze telefon tylko nowy i nie za duzy...

dzieki za wymienione propozycje ale szczerze to na razie nic mnie nie zachwycilo aby wydac te 1000zl na jakis z nich...

6280 wydaje sie strasznie wielki...
a m600i wyglada tragicznie ;)

odp

Post:30 paź 2006, 01:09
autor: provocatorka
Hmm jeśli chcesz mieć dalej telefon Nokii to klasycznym obecie modelem jest 6233. Fajny i wygląda dość dobrze. Mieści się w podanej cenie. 6280 mnie się podoba ale skoro Tobie nie cóż, telefonów nie brakuje :!:
Nie wiem w jakieś sieci chcesz telefon, a może z jakiegoś sklepu typu MM bez sim-locka...
W podanej sumie spokojnie zmieści się SE K/D750i z dobrą kartą - ma dobry aparat, baterię... no ale cóż są osoby, którym się nie podoba SE z joy'em i już :-D
Samsung D600 jest piękny - ten wyświetlacz... ma bajery ale jak dla mnie wadą jest bateria - jak to w Samsungach bawiąc się trochę telefonem trzeba ładować go co ok 2 dni. Dla mnie to zbyt często, nie znaczy to oczywiście, że musi to wszystkim przeszkadzać...
Jeśli chcesz wykorzystywać funkcje muzyczne telefonu to jak dla mnie idealnym telefonem jest SE W810i - bateria, aparat beż zastrzeżeń. Jest to telefon typowo muzyczny 'Walkman' i już w komplecie ma dobrą kartę (oczywiście można dokupić większą). Rzeczą godną uwagi jest brak joy'a w tym modelu co dla wielu osób jest istotnym kryterium.
Pozdrawiam :smt006

Post:30 paź 2006, 09:54
autor: homzik
6233, mam i polecam:)

Post:30 paź 2006, 13:09
autor: RafalM
Podzielam zdanie poprzedników Nokia 6233 będzie dobry wyborem jest ładna, ma dobry aparat i wyświetlacz i 3G. Może jeszcze Motka V3i lub V3x. Obydwie są ładne któraś z nich posiada UMTS i 3G, dobre wyświetlacze, BT. Nokia jest dobrym telefonem lepszym od Motoroli, ale ty wybierasz.

Post:30 paź 2006, 14:26
autor: ywis
Również polecę N6233, jest bardzo dobrze wykonana, zawiera elementy stali nierdzewnej z których jest w całości wykonana N8800. Intuicyjne menu, jak i cała obsługa, a tego właśnie wymagasz od telefonu.

Post:30 paź 2006, 14:33
autor: Przemek
A ja polecę Sony Ericssona K750i/D750i i Samsunga D600. Oba telefony bardzo dobre, przewagą SE jest aparat, a Samsunga wyświetlacz, do tego jego budowa (czyt.slider). Jak chcesz telefonów bez zbędnych wodotrysków to po co Ci 3G w 6280?

Post:30 paź 2006, 14:39
autor: homzik
heh, jakby tak patrzec to mozna polecic nokie 6020 - calkiem ladna, bateria super, aparat jest, tylko dzwonkow mp3 brakuje i wyswietlacz maly...

k750i to dobry wybor, choc osobiscie duzo bardziej wole w810i bo ma lepsza klawiature i edge, ale pewnie jest sporo drozszy

samsung ma fajny wyswietlacz, klawiatura tez niezla, ale ponoc bateria to porazka, profili tez brak

Post:30 paź 2006, 15:36
autor: Osk92
A ja jednak polecę SE ale W800i :!:
Może i telefon nudny, użytkowany przez wiele osób, ale chwalony co zresztą nie dziwi.
6233 jest duża i ciężka :o :lol:
SE wg mnie ma ładny wygląd, a reszta znana jest z K750i.
Mógłbym też zaproponować BenQ-Siemensa S88 ale zaraz ruszy się lawina, że to Siemens, że ma wolny BT i aparat bez AF (chociaż aparat tu nie jest ważnym kryterium) no i mimo wszystko fonik rzadki i za dużo o nim nie wiadomo :smt009

Post:30 paź 2006, 18:36
autor: maciej
dziekuje wszystkim za propozycje!

ogladalem dzisiaj n6233 w sumie poprawny tel ale wyglad nic specjalnego ;) a tak powaznie to in plus wiekszosc
d600/e bardzo fajny , w sumie najbardziej mi pasuje tylko jak mowicie ze bateria do kitu to... :/
ogladalem jeszcze v3i fajna ale za duzo ludzi ma v3 i jakos to mnie odpycha od niego...
v3x cena byla calkiem spoko ale to motka a wiem jak kretynskie menu ma L7 wiec tez :/
LG chcolate czy jakos tak wygladal calkiem ok ale nie bawilem sie nim.. wiecie cos o nim moze?

tak szczerze jedyny tel ktory naprawde mi sie podoba to n8800 ale cena heh lekko mowiac wysoka :lol:


pozdrawiam