DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1124921  autor: rangeroleek
 28 lis 2021, 18:24
Cześć, aktualnie mam huawei p20 pro, jednak czas na zmiany. Moje priorytety:
Telefon nowy z polskiej dystrybucji.
Android z usługami google
Aparat lepszy niż w obecnym telefonie.
Amoled z szybszym odświeżaniem 90hz minimum (lubię pograć w Call of duty)
Minimum 6,2 cala
Pamięć 256 lub 128 z możliwością rozszerzenia kartą.
Na oku mam Samsung s20 fe 5g oraz xiaomi 11 t
Który ma lepszy aparat? i którego wybrać żeby ze 3lata pociągnął.
Może jakieś inne propozycje do około 2700 pln?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 #1124954  autor: Nikita_Bennet
 29 lis 2021, 16:45
zobacz to:
https://www.telepolis.pl/artykuly/testy ... zja-opinie

a potem np to:
https://www.kimovil.com/en/compare/onep ... axy-s20-fe

porównaj w nich zdjęcia (jest opcja porównania telefonów ale i dla2 z nich zdjęć), mam podobny problem bo chcę wydać max 2 tys pln ale ten oneplus nord jest lepszy niż S20FE chyba
 #1124977  autor: mariusz9a
 30 lis 2021, 09:22
Ale Ty porównujesz Samsunga Galaxy S20 FE, a nie Samsunga Galaxy S20 FE 5G. A to spora różnica... Ja tylko przypomnę, że według redakcji Telepolis, właśnie S20 FE 5G został wybrany w zeszłym roku najlepszym smartfonem.
 #1124986  autor: rangeroleek
 30 lis 2021, 18:05
Zastanawiam się jeszcze nad droższym s20 plus (5g mi nie będzie potrzebne) gdyby jeszcze cena spadła o parę stówek :-)
 #1124996  autor: Nikita_Bennet
 30 lis 2021, 20:39
a mnie zastanawiają te dwa
Smartfon REALME GT Neo 2 12/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny RMX3370
vs
OnePlus Nord 2 5G 8/128GB Gray Sierra 90Hz
Xiaomi im dłużej czytam tym bardziej jestem na to aby odpuścić tę markę obecnie.