DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 11 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
 #1093411  autor: Remington
 17 kwie 2020, 16:58
Limit Główny (dzienny)*
... PLN
(Max: 50000 PLN)

Limit Mobilny (dzienny)*
... PLN
(Max: 10000 PLN)


O mobile zapomniałem, wiec nie 50 a 60 tys. dziennie przy jednym przelewie więcej niż pisałem.

Edit: na stronie banku nie znalazłem, ale na jakimś blogu ktoś napisał, że można mieć limit 100 tys. pod warunkiem aktywacji autoryzacji mobilnej. Czyli da się, choć z kolejną upierdliwością (mobilna autoryzacja jest fajna dopóki nie pojawi się błąd lub problem z telefonem).
 #1093417  autor: Robin560
 17 kwie 2020, 19:13
co do oferty oszczędnościowej w każdym banku przyzwoite oprocentowanie wymaga kombinowania przeżyję te wypłaty
zaciekawiłeś mnie tym pakietem assistance jakieś szczegóły jakiś link bo nie mogę na stronie banku znaleść
czy da się otworzyć konto w millenium bez wizyty w oddziale?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093418  autor: Remington
 17 kwie 2020, 19:24
Assistance jest jednym z najlepszych na rynku i kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Mam i korzystam:

https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... zo-pomocny

Można otworzyć zdalnie przez "na selfie": https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... /konto-360

Może @forum_tg da Ci swój kod polecenia, to dostaniecie po 80 zł na głowę (w jakichś bonach) po spełnieniu dość łatwych kryteriów. Wymagana jest zgoda na spam, więc sam odpuściłem sobie udział w tej zabawie.

Jeśli się zdecydujesz, napisz na PW.
 #1093421  autor: Robin560
 17 kwie 2020, 20:16
postanowione otwieram konto w millennium ale nie potrzebuję kodu bo otworze je w promocji z goodie dają 200zł na konto i 100zł w karcie wirtualnej i wyklucza się z poleceniami. Pakiet assistance się przyda bo za niedługo wyprowadzam się na swoje.
a Kantor aliora ma nadal polecenia?
Dzięki wszyskim za pomoc

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093698  autor: Robin560
 23 kwie 2020, 10:25
konto w millenium założone bez problemów wszystko wygląda dobrze.
mam problem z założeniem konta w kantorze aliora nie przyjmuje numeru konta z Tmub millenium nie próbowałem bo jeszcze w oddziale się nie zweryfikowałem. przez kuriera nie chcę podpisać umowy. a oddziału w okolicy nie mam. z tego co wiem nie ma zbyt dużej konkurencji więc ciężko z alternatywą.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1093709  autor: Remington
 23 kwie 2020, 13:34
Niestety, Alior Kantor nie ma sobie równych i trudno wskazać alternatywę. Fintechy typu DiPocket czy Revolut można rozważyć, upaść nie powinny, ale bank to jednak bank.

Millennium zmieniło zasady przedłużania sobie promocji oszczędności, więc jak już z niej skorzystasz, to jej prolongowanie nie będzie wyglądać tak fajnie jak pisaliśmy wcześniej. Jeśli chcesz wyższego % zasil konto oszczędnościowe przed najbliższym weekendem.
 #1093712  autor: forum_tg
 23 kwie 2020, 14:22
utrudnili maksymalnie (zmienili termin sprawdzania stanu konta) przy okazji obniżając oprocentowanie do 2% do kwoty 100 tys. zł.
To że obniżą było pewne widzą aktualną sytuację na rynku bankowym
 #1093714  autor: Remington
 23 kwie 2020, 14:31
Maksymalnie to utrudnia np. mBank, bo saldo progowe sprawdza grubo ponad miesiąc przed zaoferowaniem lokaty na nowe środki. W Millennium jak się uprzeć to w co drugiej promocji powinno się dać wziąć udział. Ale zwracania głowy będzie dużo więcej niż dotąd.
 #1093717  autor: forum_tg
 23 kwie 2020, 14:55
Jeżeli data sprawdzania stanu konta będzie ruchoma (co po raz pierwszy się zdarzyło) to faktycznie będzie trudniej i tylko co druga promocja analogicznie jak w Aliorze.
Trzeba poczekać do kolejnej żeby coś więcej stwierdzić.
 #1093741  autor: forum_tg
 23 kwie 2020, 21:02
Remington pisze:
23 kwie 2020, 15:13
Tak sobie myślę, że wystarczy mieć osobne konta z żoną by się łapać na każdą edycję.
Wszystko zależy od kwot, bo jeżeli korzysta się równocześnie z dwóch to ciężki temat
A kwota graniczna wyższego oprocentowania nie jest zbyt wysoka
 #1107035  autor: Remington
 21 lis 2020, 23:12
Nie korzystam, miałem to konto tylko do sporadycznych doładowań leżaka TM oraz puste na co dzień konto w EUR z darmową kartą i bezpłatnymi bankomatami w UE. Pierwsze przepada, ale pewnie póki karta eurowa jest ważna (i bez opłat) to je sobie zostawię.
 #1130418  autor: fpiotro123
 17 kwie 2022, 14:12
Hej szukam konta dla młodych (od 13 do 17lat)
Bez konieczności posiadania konta w tym banku co rodzic. Pekao SA odpada.

Najlepiej:
przejrzysta aplikacja bankowa/internetowa
bez opłat
z możliwością oszczędzania

zastanawiam się między mBank a ING Bank Śląski. Mam czas do wtorku...
:roll: :roll: :roll:
  • Strona 11 z 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12