DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
 #767361  autor: janekul
 03 gru 2014, 20:15
Witam potrzebuję wysłać pieniądze z Polski do Austrii. Czy ktoś z Was może ma jakiś sposób na wykonanie takiego przelewu? pierwszy raz będę robił taki przelew to wolę podpytać jakie mam możliwości wysyłania gotówki i wybrać ten najlepszy sposób:)
 #767958  autor: Janek33
 05 gru 2014, 14:35
A jaką sumę chcesz wysłać? Easysend realizuje przelewy do wszystkich krajów UE z Polski i wychodzi to całkiem tanio.
 #768053  autor: janekul
 05 gru 2014, 20:31
chciałem wysłać większą kwotę może około 2-3 tysięcy złotych. A jakie są koszta w tym Easysend? możesz się podzielić ze mną taką informacją? sam korzystałeś z ich usług?
 #768220  autor: Karofun
 06 gru 2014, 16:28
Kumpel przelewał i to wcale nie były jakieś wielkie koszty. A jaki jest problem ze zwykłym przelewem z konta na konto?
 #768923  autor: Janek33
 09 gru 2014, 13:45
Nie każdy chce sobie do pojedynczych przelewów zakładać konto walutowe. Tak więc wygodniejsze jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się przelewami.
Nie raz korzystałem z usług easysend. Dobre ceny, kasa zawsze szybko przychodzi. Cennik jest na ich stronie tak więc nie będę tutaj dokładnie tego wypisywał:
https://www.easysend.pl/oplaty_i_kurs
do 5 tys. jest 9 zł, powyżej darmowe.
 #769015  autor: janekul
 09 gru 2014, 20:03
Janek33 pisze:Nie każdy chce sobie do pojedynczych przelewów zakładać konto walutowe. Tak więc wygodniejsze jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się przelewami.
Nie raz korzystałem z usług easysend. Dobre ceny, kasa zawsze szybko przychodzi. Cennik jest na ich stronie tak więc nie będę tutaj dokładnie tego wypisywał:
https://www.easysend.pl/oplaty_i_kurs
do 5 tys. jest 9 zł, powyżej darmowe.
No właśnie jako jedyny mnie rozumiesz.. chce zrobić jeden przelew za granicę i nagle mam sobie założyć na jeden raz konto...
Z tego co piszesz to Easysend ma bardzo przyzwoitą ofertę przyjrzę się jej bardziej.
 #769114  autor: paker
 10 gru 2014, 10:48
Też od jakiegoś czasu korzystam z easysend.
Przeniosłem się od kiedy pay pal zacząl szaleć z prowizją. Przesyłam głównie kasę z UK do Polski. 2 funty to żaden majątek a przelew zawsze realizowany jest bardzo szybko. W ciągu 1 dnia roboczego.
 #769546  autor: janekul
 11 gru 2014, 20:57
paker pisze:Też od jakiegoś czasu korzystam z easysend.
Przeniosłem się od kiedy pay pal zacząl szaleć z prowizją. Przesyłam głównie kasę z UK do Polski. 2 funty to żaden majątek a przelew zawsze realizowany jest bardzo szybko. W ciągu 1 dnia roboczego.
No właśnie kumpel doradzał mi żebym wysłał przez Easysend ale jeszcze chciałem się upewnić. No mam nadzieję że mówisz prawdę o tych transferach:)

Ja tam w paypal wolę się nie bawić jakoś nie przekonują mnie wcale, zwłaszcza po ich ostatnich wybrykach..