DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
 #746246  autor: senior12
 04 wrz 2014, 16:10
Witam, moja siostra chce przelać mi pieniądze. Mieszkam w Czechach stąd moje pytanie jak zrobić przelew żeby szybko doszedł? Fajnie gdyby też dużo jej to nie kosztowało.

 #746423  autor: paker
 05 wrz 2014, 13:46
Drogo ale szybko (w od kilku do kilkunastu minut) przez Western Union.
Tanio ale w ciągu kilku godzin (max na drugi dzień roboczy) przez Easysend. Zlecenie przelewu możesz nadać przez telefon - zadzwoń tam do nich to Ci wszystko powiedzą.

 #747217  autor: paker
 08 wrz 2014, 17:13
No ja właśnie też, dlatego wspomniałem o tym easysend :)

Większość płatności międzynarodowych jest na zasadzie prowizji lub po kiepskim kursie wymiany - dlatego trzeba być ostrożnym.

 #747557  autor: Janek33
 09 wrz 2014, 17:15
Spotkałem się również z tym, że ludziki zakładają konta w alior banku i tam transferują - ale to w zasadzie na jedno wychodzi - no i po co tworzyć zbędną papierologię z nowymi kontami.
Easysend w tym przypadku to dobre rozwiązanie.