DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #519172  autor: mungo
 30 lis 2011, 18:18
darkangel pisze:Chciałem zasilić 5zł 36i6 i mam SMS z komunikatem Wycofanie przekazu.
Problem jest z tym że to 36i6 a nie simplus? bo ktoś wpominał że MbankMobile nie można zasilić, może podobnie jest z 36i6
darkangel pisze:Właśnie jestem po rozmowie z BOKiem Mpaya, konsultantka wyjaśniła że dla 36i6 minimalne doładowanie to 10zł a nie 5zł i to Plus niby tak od nich wymaga...
Jak komuś się uda lub nie uda doładować kartę w mBanku za 10zł lub więcej to niech da znać.

Ja do tej pory próbowałem doładować za 5zł i nie przechodziło... W świetle tej informacji o 36i6 warto jeszcze spróbować za 10zł, ale minimalne doładowanie portmonetki z karty to 25zł, więc na razie sam nie chce próbować.

 #519185  autor: Ruben
 30 lis 2011, 19:50
mungo pisze:Jak komuś się uda lub nie uda doładować kartę w mBanku za 10zł lub więcej to niech da znać.
Za 10zł tez nie wchodzi. Pomimo, że na infolinii twierdzą, że dotyczy każdego prepaida, to jednak chyba nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak MVNO ;)
mungo pisze:inimalne doładowanie portmonetki z karty to 25zł, więc na razie sam nie chce próbować.
Portmonetkę możesz doładować z panelu użytkownika np poprzez mTransfer i realizowane doładowania z tych środków także są objęte promocją. Taką informację otrzymałem na infolinii a czy to prawda, to dowiem się w piątek ;)

 #519186  autor: darkangel
 30 lis 2011, 19:53
Skoro można doładować portmonetke zwykłym przelewem z banku, to skąd oni będą wiedzieli czy to idzie z konta gdzie jest przypisana karta MasterCard czy nie?

 #519190  autor: Ruben
 30 lis 2011, 19:59
darkangel, przy korzystaniu z zasilenia portmonetki z panelu użytkownika na stronie mPay musisz wpisać kod cvc karty i dopiero przekierowuje na na np mTransfer.

 #519207  autor: wyzwolenia
 30 lis 2011, 21:08
moze ktos dowiadywal sie jaka jeszcze maja pule na doladownaia?
Mysle ze spora bo to jednak nie jest tak trywialne jak w Upaid

 #519259  autor: radiatorex
 01 gru 2011, 00:13
paragraf 2, punkt 5 regulaminu akcji

"Bonusy przyznawane będą Uczestnikom od dnia 18 listopada 2011 r. do dnia 30 grudnia 2011 r. lub do wyczerpania puli nagród (całkowitej łącznej wartości Bonusów). Organizator przewidział Bonusy o łącznej wartości 40 000 zł. Organizator zastrzega możliwość zwiększenia puli wartości Bonusów."

coś po atrakcyjności akcji chyba będą musieli dorzucić do sakiewki drugie tyle, to jest solidny player więc nie powinni skąpić floty, o mastercardzie nie wspomnę bo tym jak zabraknie, to sobie z naszych kont pożyczą :smt005

Pytanie z innej beki:
czy ktoś z Orange ładuje przez mPay, jeżeli tak to dajcie info na prv.

 #519431  autor: wyzwolenia
 01 gru 2011, 17:10
sluchajcie przez telefon moge zasilic kodami tylko na dane kwoty. A ja chce z groszami kwote. Czy moge zasilic portmonetke przez www strone a pozneij dokonac zasilenia juz kodami w telefonie? Czy wtedy tez zostanie mi naliczone 100%?

2 pytanie czy jesli moja zona ma konto i podpiety telefon telefon w mpay to czy moze uzyc tam mojej karty do zasilenia i otrzymania 100%? Pytam bo w regulaniem jest informacja o tym ze musi byc takie samo nazwisko.
PS Nigdzie nie pamietam bym podawal dane imie i nazwisko w mpay wiec nie rozumie jak ma to sie do regulaminu

 #519452  autor: Ruben
 01 gru 2011, 17:31
wyzwolenia pisze:sluchajcie przez telefon moge zasilic kodami tylko na dane kwoty. A ja chce z groszami kwote. Czy moge zasilic portmonetke przez www strone a pozneij dokonac zasilenia juz kodami w telefonie? Czy wtedy tez zostanie mi naliczone 100%?
odpowiadałem kilka postów wyżej na podobne pytanie. Tak powinieneś dostać 100%, przynajmniej taką informacje uzyskałem na infolinii. Jutro okaże się, czy to prawda. Z tego, co pisali wcześniej inni, to takie zasilenia także biorą udział w promocji doładowań prepaid.
W sprawie pozostałych pytań, to najlepiej poczytaj regulamin pkt. 6. i skontaktuj sie z infolinią.

 #519460  autor: wyzwolenia
 01 gru 2011, 17:38
jutro konczy sie etap i daltego zalez mi by to zrobic dzis. dzieki

ktos zna odpowiedz moze

a kto z was podawal dane karty lub konta u nich, bo mi sie wydaje ze nie robi sie tego domyslnie

 #519462  autor: Vieslav
 01 gru 2011, 17:41
wyzwolenia pisze: a kto z was podawal dane karty lub konta u nich, bo mi sie wydaje ze nie robi sie tego domyslnie
Nie pamiętam, czy podawałem, ale na liście kart przy numerze MC widnieje moje nazwisko.

 #519466  autor: wyzwolenia
 01 gru 2011, 17:45
ok przy karcie jest nazwisko ale numer telefonu nie jest przeciez przypisany anie nigdy w systemie poza karta.

 #519566  autor: radiatorex
 01 gru 2011, 21:40
wyzwolenia pisze:ok przy karcie jest nazwisko ale numer telefonu nie jest przeciez przypisany anie nigdy w systemie poza karta.
spróbuj przypisać swoja kartę do konta żony, wątpię że się uda. Prawdopodobnie tylko raz zarejestrujesz kartę w systemie mPay. Warto spróbować, ewentualnie przy rejestracji podaj imię żony.

 #519588  autor: wyzwolenia
 01 gru 2011, 22:16
zaby byla jasnosc :) mam 2 karty. Obie na mnie. Zalozylem 2 konta bo tez 2 telefony.
Tak bedzie ok?

Jeszcze raz zapytam czy Wy na pewno podajecie dane imie, nazwisko przy rejestracji? Bo ja nic takego nei kojarze. Wylacznie przy karcie. Wiec obie mam w systemie (2 kontach) na 2 te same nazwka i imiona :) moje

 #519669  autor: Wiola_K
 02 gru 2011, 10:05
Ja nic nie podawałam, żadnych swoich danych. Jest taka możliwość ale nie przy rejestracji. Ja mam kartę kredytową na męża telefon jest na mnie a ładuję np. teściowi ;)

 #519677  autor: radiatorex
 02 gru 2011, 10:46
przy dodawaniu karty podajesz imię, nazwisko, numer, datę waż i cvv2. Jeżeli założysz dwa odrębne konta, na dwóch różnych kartach to powinno przejść. Nie ma limitu kont dla jednego użytkownika, jest natomiast limit na karte, czyli tylko raz może zostać gdzieś przypisana. Jeżeli natomiast konto mPay jest zarejestrowane na żonę raczej nie uda ci się podpiąć tam swojej karty. Spróbuj wpisać jej imię, najwyżej odrzuci trans.

 #519758  autor: darkangel
 02 gru 2011, 15:43
Bez problemu dzisiaj dostałem dwa doładowania, jedną na kwote 5zł a drugą na 10zł.
Także nawet idzie z tej promocji skorzystać :)

 #519767  autor: Ruben
 02 gru 2011, 16:30
Dzisiaj otrzymałem promocyjne doładowania 5+10+25 ;) Portmonetkę zasiliłem z panelu użytkownika poprzez mTransfer i takie zasilenia także biorą udział w promocji. Chyba skuszę sie na jeszcze jeden etap ;) Szkoda tylko, że nie można zasilić mBank mobile.

 #519797  autor: wyzwolenia
 02 gru 2011, 18:02
hmmm wczoraj doladowalem i jeszcze nic bonusowego nie mam. A powinienem?

 #519800  autor: Sig
 02 gru 2011, 18:12
Czy doładowywałeś na pewno na 5, 10, lub 25? Jeżeli tak i jeżeli prawidłowo karta została podpięta, to myślę, że powinny już przyjść. Ja co prawda dołądowywałem wcześniej niż wczoraj, ale tu liczy się przecież etap. W każdym razie ja swoje podwojenia dostałem chyba 12:30-40.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #519810  autor: wyzwolenia
 02 gru 2011, 19:09
5, 10 i 25 doladowalem wczoraj

[ Dodano: 2011-12-02, 19:10 ]
ups sorki doladowalo tylko nie przyszla zadna informalcja
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7