DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

 #522522  autor: mPablo
 16 gru 2011, 18:38
mateo704 pisze:Ciekawe co tym razem szykuje UPAID http://upaid.pl/
To aż warto zacytować:
upaid.pl pisze:Ze względu na duże zainteresowanie naszymi dotychczasowymi promocjami, pragniemy Was poinformować, Drodzy Użytkownicy, że od stycznia rozpoczniemy kolejna kampanię promocyjną na nasze doładowania. Szczegóły nadchodzącej promocji poznacie już niedługo.

 #522526  autor: radiatorex
 16 gru 2011, 20:17
ale miałem czuja :D no zobaczymy co upaid wywinie, czy znowu takiego kleksa nie wykręcą jak poprzednio. zapowiedzi to są dobre przedślubne, nawet i te czasami niepewne dlatego czas pokaże kto co oferuje. dla mnie klasa to jakiego bonusa mPay dał ludziom i chyba zaskarbił sobie wielu nowych użytkowników. ja w ogóle to rozpocząłem przygodę z nimi i tym forum przez tę akcję więc mnie przekonali. i tak ma być - teraz upaid da bonusa, później znowu ktoś i wszyscy są zadowoleni. w ten sposób na pewno rozwiną się płatności mobilne w pl.

ps. nigdy nie przejdę na abonament :D
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7