DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
  • Strona 16 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
 #936821  autor: -Gosc-
 05 lip 2017, 20:38
temat dotyczy najbardziej opłacalnych, czyli zupełnie darmowych.
Zupełnie darmowe są tyle warte ile kosztują. Nie warto.
 #951181  autor: jarom098
 18 wrz 2017, 15:37
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja wybrałem wymoderowano-Rem. Nie płacę za obsługę konta i za bankomaty a konto jest oprocentowane. Jest te możliwość korzystania bankowości mobilnej. Jka dla mnie w sam raz.
 #951505  autor: eryk_tr
 20 wrz 2017, 08:37
No właśnie nie mogę się zgodzić z kolegą wyżej. Standard obsługi zarówno tych płatnych rachunków bankowych jak i bezpłatnych jest na bardzo zbliżonym do siebie poziomie. Czasami nawet bywa, że jak konto jest darmowe, to obsługa jest lepsza, kompetentniejsza niż gdyby miało to być konto płatne. W dużym skrócie mogę więc powiedzieć, że nie ma reguły. Osobiście szedłbym w kierunku bezpłatnej usługi. Po co płacić, skoro banki i tak zarabiają na kapitale jaki u nich przechowuję na koncie.
  • Strona 16 z 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16