DAJ CYNK
  • Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.
Aplikacje i usługi łączące świat finansów i technologii. Także dyskusje o tradycyjnych bankach jeśli są one nowoczesne i innowacyjne.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Niech nie zmyli Was, że to dział Oprogramowanie.

Tutaj można dyskutować zarówno o aplikacjach związanych z finansami, ale też o usługach fitechów i tradycyjnych banków.

Uwaga! Nie akceptujemy żadnych reflinków, kodów polecających itp.
 #1116115  autor: lyncz8
 06 maja 2021, 18:53
To może ja co nieco napiszę, bo używam od ponad miesiąca:
trochę zaczął mnie wkurzać wygląd Revoulta po zmianach i szukałem alternatywy, aż na Pepperze pojawiła się promocja na 140 dni darmowego korzystania z ZENa (tak - w przeciwieństwie do wspomnianego wcześniej Revoulta, ZEN jest płatny). Oprócz darmowości skusiły mnie informacje o poprawnie i szybko naliczanym cashbacku (dotychczas korzystałem z Goodie i Planet Plus). Tu muszę przyznać, że rzeczywiście tak jest - zwrot pojawia się na koncie w kilka-kilkanaście sekund od płatności. Zwrot jest też uproszczony w porównaniu do konkurencji - nie ma podziału w sklepach (np. Allegro czy Aliexpress), że kupując z kategorii X dostanie 0,95% zwrotu, a z Y 1,15%, tylko jest na wszystko 1%. Zwroty działają w aplikacjach mobilnych sklepów - jedyny warunek to wejść przez apkę ZEN i zapłacić ich kartą. Cashback trafia od razu na konto, z którego możemy płacić.
Co jeszcze fajnego jest? Konto możemy sobie doładować oprócz przelewu czy z karty, również BLIKiem. Podobno dokładają nam rok "gwarancji" (ubezpieczenia) na zakupiony sprzęt. Na szczęście jeszcze nie musiałem sprawdzać.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to postaram się pomóc?

Tutaj link do tableki pdf z dwoma planami jakie oferują: https://www.zen.com/files/tc/individual ... ?hsLang=pl