DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #938734  autor: dominikzw
 14 lip 2017, 14:13
Witam
Zastawiam się nad zmianą kablówki. Do tej pory miałem ze spółdzielni po kablu. Zmienić chcę na orange. Uzyskałem informacje: "Jeżeli jest to opcja prędkość do 20 Mb wtedy jest telewizja satelitarna, jeżeli powyżej 20 Mb to kablówka". U mnie jest techniczne możliwości są taka "Jest dostępna prędkość do 80 Mb z telewizją kablową".

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś problemy orange z kablówki ? Awarie, problemy itp ?

dziękuje za pomoc
Domini
 #959089  autor: szati
 02 lis 2017, 18:43
Podpisuje się pod pytaniem sama mam ochotę przejść do orange i zastanawiam się nad jakością może ktoś napisze coś więcej
 #971743  autor: RobsonRZN
 13 sty 2018, 14:42
Dołączam się do pytania. W tym momencie mam Orange TV przez satelitę, ale mam chęć zmienić za IPTV ponieważ jest dostępnych więcej kanałów. Czy jest jakaś różnica jakości obrazu między technologiami?
 #972443  autor: maciejnet
 17 sty 2018, 11:24
Miałem Orange TV po IPTV (przez ftth) i nie narzekałem na jakość. Była identyczna do tej którą oferuje naziemna telewizja cyfrowa. Jakość i stabilność samego sygnału jest ok. Nie mogę tego powiedzieć o dekoderze Sagemcom UHD 88. Nie chcieli mi wymienić na nowszy Samsung ICU 100. Za każdy razem gdy pojawiła się usterka na dekoderze był wymieniany na ten sam model.
 #972762  autor: RobsonRZN
 18 sty 2018, 22:03
Dzięki bardzo za informację :)
Tak czy siak będę zmieniał na IPTV i w sumie sam ocenie i dam znać jakie są moje spostrzeżenia.
 #976122  autor: RobsonRZN
 05 lut 2018, 17:57
Niestety nie będzie mi dane zmienić technologię nadawania Orange TV. Z infolinii dowiedziałem się, że zmiana technologii jest możliwa tylko przy zupełnie nowej umowie, a ja posiadam umowę jeszcze do listopada 2018.
 #1063558  autor: pakierhakierxd
 27 sty 2019, 11:01
Mam tv po iptv (necie) i nie narzekam ;) ,z łącza je 4-8 mb a działa jak normalna tv ;) ,czasem ma tylko jakieś lekkie przycinki ale na sekundę i jest ok. W satelitarnej też czasem się zdarza.

Pozdrawiam :)