DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #889004  autor: drzewik
 28 wrz 2016, 09:51
Ja też polecam wszystkim oglądanie seriali w Ipli. Wtedy na pewno wszystko jest zgodne z prawem i nikt nie będzie się czepiał. Ofertę mają bardzo fajną, więc czego więcej chcieć można? I jestem pewien, że gdy znowu pojawi się jakaś nowość, to będzie można ja tam spokojnie i bez nerwów oglądać, nie zastanawiając się czy jest to legalne.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
 #889876  autor: kooni31
 03 paź 2016, 09:33
Polecam także Iplę. Wiem, że gdy tam coś oglądam, to prawa nie łamię. Ale też i nie wiem do końca, jak wygląda ta legalność w przypadku seriali online. Gdyby to było rzeczywiście nielegalne, to pewno bardziej wy to wychwytywano i karano. WIęc może nie mają do końca argumentów, by tego całowicie zabronić.

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie ... chodzi o to , by nauczyć się tańczyć w deszczu.
 #895468  autor: dondare
 14 lis 2016, 19:46
Aktualnie jest dostępnych tyle różnych aplikacji na smart tv, że aż głupotą byłoby chyba ściaganie ich z neta lub oglądanie online :) Co z resztą jest nielegalne :P
 #895480  autor: piokuk
 14 lis 2016, 21:09
A czemu niby oglądanie/ściąganie jest nielegalne? Oświecisz mnie, czy tak Ci się tylko wydaje?