DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #735601  autor: wooke
 28 lip 2014, 16:01
Witam,

Z moją siostrą kontaktowała się konsultantka Orange w celu sprzedaży telewizji. Twierdziła, że przedstawia ofertę promocyjną gdzie za ok. 61 kanałów opłata za abonament będzie wynosić 15 zł. Umowa na 24 miesiące i cena będzie obowiązywać przez cały jej okres. Czy ktoś słyszał o czymś takim, czy jakiś przekręt? Aż nie chce mi się wierzyć w taką chojność.

 #735814  autor: garfield-
 29 lip 2014, 11:12
wooke, Czy to via powietrze czy po kablu ? multiroom ?(w sensie, czy można oglądać na kilku urządzeniach jednocześnie ?)
 #736239  autor: Orange Ekspert
 30 lip 2014, 15:43
wooke pisze:Witam,

Z moją siostrą kontaktowała się konsultantka Orange w celu sprzedaży telewizji. Twierdziła, że przedstawia ofertę promocyjną gdzie za ok. 61 kanałów opłata za abonament będzie wynosić 15 zł. Umowa na 24 miesiące i cena będzie obowiązywać przez cały jej okres. Czy ktoś słyszał o czymś takim, czy jakiś przekręt? Aż nie chce mi się wierzyć w taką chojność.
@wooke, szczegóły naszej oferty są dostępne na stronie Orange. Podejrzewam, że sprzedawca podał Ci różnicę w cenie między usługą Neostrada + TV a samą Neostradą. Kwota 15 zł z pewnością nie jest ceną abonamentu za całość.

 #736989  autor: wooke
 01 sie 2014, 21:22
Oferta 15 zł za pakiet podstawowy + cena Neostrady. Niestety odstępuje od umowy, bo nie ma wszystkich kanałów w ofercie jakie podane są na stronie, dekoder ciągle się restartuje, po instalacji Liveboxa prędkość internetu spadła ponad dwukrotnie. Gdy podłączyłem poprzedni modem prędkość znów powróciła.

P.S. Czy w każdym salonie mogę złożyć odstąpienie wraz ze zwrotem sprzętu?

 #737015  autor: Matush
 01 sie 2014, 22:24
Nie w każdym, tylko w autoryzowanym.

 #738988  autor: MaciejM
 08 sie 2014, 23:03
Matush, nie wprowadzaj w błąd.

wooke, Wymiany i odstąpienie najlepiej załatwić w salonie, który ma dostęp do CRM rynku FIX o ile mi wiadomo są salony partnerskie oraz salony z dostępem CRM Mobile, na infolinii Ci powiedzą, który konkretnie salon.

Co do urządzeń z Orange przyznam Ci rację w 100% często się zawiesza, dekoder UHD88 jak i FunBox mam już trzeciego FunBoxa. Trzeba zastanowić się nad kupnem routera pod VDSL.
 #804634  autor: lardalg62
 03 cze 2015, 08:19
U mnie te urządzenia też kiepsko działają, zwłaszcza dekoder, prawdopodobnie dlatego, że działa na javie. Strasznie mnie to irytuje gdy urządzenie tak ciężko myśli i wszystkie polecenia wykonuje z opóźnieniem.

Polecam profesjonalne Ekrany SCEO Led
 #897639  autor: ManiacGSM
 28 lis 2016, 14:17
Witam ,nie chce zakładać osobnego tematu, więc tutaj zapytam. Czy w Orange można w ogóle zamówić samą telewizję kablową -bez internetu i telefonu?

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #897643  autor: kamil1221
 28 lis 2016, 14:26
Nie. Minimum od zawsze to neo+tv. Jeśli ktoś w salonie Orange jest zainteresowany samą TV (kiedyś, może teraz też) może kupić satelitę od nc+.