DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #527257  autor: castagnet
 10 sty 2012, 15:28
Witam,
szukam oferty telewizyjnej.
Chciałbym płacić około 50zł, kanały oczywiście HD.

Mile widziane HBO.
Dekoder nie musi miec nagrywarki.

Z tego co zdążyłem się zorientować to chyba najtanie w Polsacie
Pakiet Familijny HD + HBO = 64zł.

Na n.pl niestety nie umiem sie odnaleźć, da się tam wogóle do najtańszego pakietu dobrać HBO?
Cyfra wg mnie droga.

Multiroom i promocje z TV odpadają.
 #868005  autor: amigo007
 26 maja 2016, 20:28
Należy się "złota łopata" za wykopalisko roku. A co do HBO, to podłączymy go w nc+ do najniższego pakietu. Mam najniższy pakiet i bez problemu podłączę HBO i CANAL+. Inna rzecz, że HBO jest słabe. Miałem je rok czasu, i całe 2 filmy obejrzałem. Nic tam ciekawego nie było.
 #889000  autor: drzewik
 28 wrz 2016, 09:39
Ja mam Polsat i jestem bardzo zadowolony. Dlaczego? Lubię dużo sportu i to nie tylko piłki nożnej. A tutaj mam i siatkówkę i koszykówkę i ręczną. To tego sporo boksu i sportów motorowych. Wiem, że sporo osób narzeka na Polsat i na fakt, że często coś kodują. ALe z drugiej strony, kasę na te wszystkie transmisje należy jakoś zdobyć .

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
 #889877  autor: kooni31
 03 paź 2016, 09:34
Ja takrze mam Polsat. Płace teraz jakieś 110 zł miesięcznie i mam wszystko. Teraz dokupiłem pakiet z Eleven, bo lubię oglądać piłkę na najwyższym poziomie. Ponadto jest tam teraz i Formula 1 i mecze Ligi Mistrzów w ręczną. Poza tym, Polsat wogóle ma dużo sportu, więc każdy kibic ma w czym wybierać. Byle tylko żona za bardzo nie krzyczała:)

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie ... chodzi o to , by nauczyć się tańczyć w deszczu.
 #891902  autor: AmamDetre
 17 paź 2016, 19:54
Jeśli chodzi o HBO to w Cyfrowym Polsacie można dobrać do najniższego pakietu Rodzinnego HD. Razem z HBO kozstuje 40zł/msc... Mam CP, ale sam z HBO nie korzystam.