DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 10 z 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #392160  autor: Rafix
 09 mar 2010, 11:07
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Alicję W Krainie Czarów. Idąc do kina nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać, gdyż z dzieciństwa pamiętałem rózne animacje, a z fabuły pamiętałem tyle, ze była bez sensu :) Teraz jak się okazało, nie mamy historii książkowej, tylko coś w stylu dalszego ciągu. Całość od razu nabrała sensu i wszystkie dziwactwa zostały fajnie wyjaśnione. Nie ma może jakiejś wielkiej głębi, w końcu to nie jest film filozoficzny, ale rozrywka jest przednia.

Teraz czekam na jakiś tam film o mitologii :) Coś tam o walce z bogami i Perseuszu :) Zapowiada się fajnie w każdym razie, ot taki rozrywkowy film :)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #392167  autor: Xy
 09 mar 2010, 12:08
Alicja musi być genialna. W końcu dzieło Burtona - Deppa - Elfmana. Może w weekend się wybiorę ;)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #392375  autor: elrond
 10 mar 2010, 14:17
Ja już bilety na Alicję mam zakupione, na jutro w Heliosie. Zobaczymy co tam Burton wymyślił...

 #392381  autor: aizo
 10 mar 2010, 14:53
Też myślę o tej Alicji. Ale jak coś tyko ImaX .

Na Avatarze byłem właśnie w Imaxie i efekt miły gorzej z samym filmem. Tylko czy 25zł warto dać za Alicje?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #392924  autor: kowcio
 13 mar 2010, 15:16
Ja potwierdzę. Nie byłem, ale osoba "zaufana" była zachwycona, a jej dogodzić to nie lada wyczyn. Też się wybieram do kina. Ale albo chory jestem, albo czasu nie mam :/

 #392932  autor: Pazuzu
 13 mar 2010, 15:47
Dawno nie byłem w kinie, czy Alicja w 3d to odpowiedni film na rozpoczecie od nowa mojej przygody z kinem do dłuższej przerwie?

 #409883  autor: Rafix
 10 cze 2010, 08:52
A ja podbije temat od nowa pisząc, że warto wybrać się na Prince of Persia.
Byłem wczoraj z dziewczyną, film zrobiony przez Disneya, więc można śmiało liczyć na fajną bajkę, bo za nic innego takiego filmu uznać nie można. Film bardzo fajny, dobrze się ogląda i ani przez chwilę mnie nie znudził. Są zwroty akcji - nawet trochę niespodziewane, fajne sceny walk - może nie jakieś rewelacyjne i nowatorskie, ale naprawdę przyzwoite.
Nawet sam koniec filmu troszkę zaskakuje - widz spodziewa się najprostszego rozwiązania sytuacji a tu taka mała niespodzianka :)
Uważam, że film jak najbardziej godny polecenia.
Wcześniej byliśmy na Robin Hoodzie - tez bardzo fajny. Inny niż wszystkie inne, no ale takie było zamierzenie :) W skrócie też polecam :)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #411990  autor: ainA
 22 cze 2010, 09:01
ja z niecierpliowscia czekam na 3 czesc zmierzchu :D :D :D

 #412284  autor: Rafix
 23 cze 2010, 12:13
Ofeck pisze:
ainA pisze:ja z niecierpliowscia czekam na 3 czesc zmierzchu :D :D :D
jak kazda pusta laska
Trochę kultury by nie zaszkodziło...
Widziałem zwiastun zmierzchu i tak jak się spodziewałem nie było w nic ciekawego. No ale to już tam kwestia gustu. Czekam za to na Ostatniego Władcę Wiatru i Ucznia Czarnoksiężnika - tytuły mogły mi się powalić trochę :) Na zwiastunach wyglądały ciekawie, takie fajne filmiki z bajerami :) A, no i oczywiście Predators... :)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #412288  autor: Xy
 23 cze 2010, 12:18
Te tytuły zapodane wyżej są dość interesujące ;)
Jako, że nie było mi dane pójść na Alicję do kina zassałem ją coby obczaić czy warto na DVD szukać. No i... nie warto. Dobrze, że nie polazłem na to do kina ;) Tu mnie Burton-Elfman-Depp rozczarowali...

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #412347  autor: ainA
 23 cze 2010, 15:23
kilka godzin nie ma mnie na forum i prosze... juz jakis "kolega symapatyczny" obraza mnie nic o mnie nie wiedzac :x :x :| :|
Rafix pisze:Widziałem zwiastun zmierzchu i tak jak się spodziewałem nie było w nic ciekawego. No ale to już tam kwestia gustu.
przeczytałam wszystkie czesci bo jestem wiekszym maniakiem ksiązkowym niz filmowym, dlatego z wielka przyjemnościa chodze na to do kina zeby porownac z ksiażka :)

 #417186  autor: znawca
 15 lip 2010, 18:08
A ja czekam na Inception :-D

Za Zmierzchem... nie przepadam... tzn. Nie znoszę książki, a film był taki sobie :wink:

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #417198  autor: ainA
 15 lip 2010, 18:50
znawca pisze:Za Zmierzchem... nie przepadam... tzn. Nie znoszę książki, a film był taki sobie
Kazdy lubi co innego ;) ja bylam ostanio na maratonie ze Zmierchem i swietnie sie bawilam :)

 #417771  autor: znawca
 18 lip 2010, 16:39
ainA pisze: Kazdy lubi co innego ;) ja bylam ostanio na maratonie ze Zmierchem i swietnie sie bawilam :)
A co konkretnie lubisz w Zmierzchu? :D
tzn. Mi w 1 części podobał sie klimat + pasująca do niego muzyka... Z 2 częścią jestem "na nie". Za dużo nagich wilkołaków :wink: i rozterek sercowych Belli, której nie polubiłem.

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #417990  autor: ainA
 19 lip 2010, 17:03
znawca pisze:
ainA pisze: Kazdy lubi co innego ;) ja bylam ostanio na maratonie ze Zmierchem i swietnie sie bawilam :)
A co konkretnie lubisz w Zmierzchu? :D
tzn. Mi w 1 części podobał sie klimat + pasująca do niego muzyka... Z 2 częścią jestem "na nie". Za dużo nagich wilkołaków :wink: i rozterek sercowych Belli, której nie polubiłem.
wiesz co, moze moje babskie wywody na ten temat sobie odpuszcze :D (ps. nagie wilkolaki jak najbardziej na + :D )

co do muzyki, masz racje w pierwszej czesci rewelacja ale i muzyka z drugiej czesci tez mi sie podoba, oba soundtracki mam w telefonie i slucham ich na okraglo :) :) :) co do muzyki z trzeciej czesci to sie jeszcze nie wypowiem, nie zdazylam sobie jej sciagnac ;) a film ogladalam tylko jeden raz wiec niewiele wpadlo mi w ucho ;)

ogolnie filmy bardzo mi sie podobaja ale ksiazka jednak jest na 1 miejscu :)

 #418033  autor: znawca
 19 lip 2010, 20:02
ainA pisze: ogolnie filmy bardzo mi sie podobaja ale ksiazka jednak jest na 1 miejscu :)
No książka mi zupełnie nie podpasowała. Nie lubię charakteru Belli, a to ona jest narratorką :wink:

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #418037  autor: ainA
 19 lip 2010, 20:15
dlatego podtrzymuje ze kazdy ma inny gust :D

jak nie lubisz narracji Belli to sprobuj moze przeczytac "Drugie życie Bree Tanner" na podstawie Zacmienia ;)

jestem rowniez po lekturze Zmroku, parodi Zmierzchu i to jest dopero beznadziejna ksiazka :/
Ostatnio zmieniony 19 lip 2010, 22:17 przez ainA, łącznie zmieniany 1 raz.

 #418042  autor: @lfon$o
 19 lip 2010, 20:42
Według mnie (bardzo subiektywnie) cała filmowa saga Zmierzch to dno. Oczywiście nie obrażając nikogo. Nie zdawałem sobie sprawy, że można tak zepsuć tak bardzo słabo napisaną książkę.
Już tak mam, że muszę na własnej skórze sprawdzić fenomeny masowej kultury jakim właśnie jest np cała ta saga. Zresztą setki czy tysiące rozwrzeszczanych nastolatek na premierze filmu mówią same za siebie.
Mi książka nie przypasowała nie z powodu charakteru Belli, ale ogromnych niekonsekwencji w wydarzeniach tam opisanych oraz marnego poziomu literackiego autorki.
Aczkolwiek szanuję gusta i guściki :)

 #418078  autor: znawca
 19 lip 2010, 23:10
ainA pisze:jak nie lubisz narracji Belli to sprobuj moze przeczytac "Drugie życie Bree Tanner" na podstawie Zacmienia ;)
Próbowałem "Intruza", ale się zatrzymałem... Jednak twórczość S. Kinga, czy J. Piekary bardziej trafia w mój gust :-D Żałuję, że brak ekranizacji książek tego ostatniego, choć z drugiej strony... jak by to wyszło...

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!

 #418081  autor: ainA
 19 lip 2010, 23:22
znawca pisze:Próbowałem "Intruza", ale się zatrzymałem...
ja na to jeszcze nie znalazlam czasu ;)
teraz zaczytuje sie w Stiegu Larsonie i w jego 3-Tomowym Millennium ;) poluje na ekranizacje pierwszego tomu ale nigdzie nie moge dorwac :/ a w sciaganiu z neta nie jestem za dobra :D
  • Strona 10 z 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13