DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 7 z 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

 #326920  autor: riddick
 01 kwie 2009, 16:44
Z czystym sercem mogę polecić "Changeling" i "Frost/Nixon". Oba oparte na faktach i naprawdę niezłe.

 #327133  autor: roni_
 02 kwie 2009, 21:02
A ja na przekór powiem na co niewarto iść do kina. "Kochaj i tańcz". Nie polecam. Słaba podróba amerykańskich filmuch tanecznych. Strasznie płaskie wątki i dosłownie 2 momenty warte uwagi. Pierwszy to występ na castingu głównego bohatera. Druga to "scena łóżkowa". Przyznaje była niezła, cała sala się śmiała, a moja dziewczyna do dzisiaj pyta się mnie: "pokażesz mi?" xD xD xD
No, ale ogólnie nie polecam. No chyba, że do oglądniecia z nudów przy kompie, kasy na bilety wydanej żałuje (a mogłem pójść na 7 dusz :/)

 #327277  autor: elrond
 03 kwie 2009, 22:06
Jestem pod ogromnym wrażeniem filmu "Oszukana". Dawno nie widziałem tak dobrego kina. Nie będe się rozpisywał, ale wydaje mi się że Angelina Jolie i jej świetna gra zasłużyły na Oskara jak nigdy dotąd. Szkoda że nie jest to jasne dla wszyskich.
Polecam gorąco!

 #327282  autor: vinc
 03 kwie 2009, 22:23
Wybacz elrond, ale widziałem Oszukaną TRAGEDIA i według mnie najlepsze sceny to tam gdzie nie ma Jolie :? Tym bardziej po Twoim poście dotyczącym Slumdog'a podejrzewam inny gust, ale to subiektywna opina ;) Bajki z Hollywood są piękne... Mimo argumentom... Ciężko kogokolwiek przekonać.

Obrazek

 #327285  autor: elrond
 03 kwie 2009, 22:38
vinc, hehe moje zainteresowania się dość rozległe i baa, sięgają nawet do Bollywood'u :) ale racja, gusta zmienne są. Dlatego o wiele bardziej wolę spokojne filmy jak Button czy Oszukana. I owszem - ciężko przekonać. Ja mam ten problem co do znajomych wolących w filmie akcję, seks, mordobicie i kase. Ale co do Jolie to sie będe kłócił - moim zdaniem mimo wszystko sama gra jest na wysokim poziomie. Ale to oczywiscie opinia subiektywna :wink:

 #327290  autor: lookass
 03 kwie 2009, 22:53
Wlasnie wrocilem z kina.Bylem na filmnie Szybko i wsciekle.Mysle ze ktos kto ogladal poprzedne czesc to pozycja obowiazkowa.Film jak dla mnie dobry i polecam go ;)

 #327359  autor: Forest
 04 kwie 2009, 14:39
lookass w stosunku do poprzednika "Tokio Drift" jest lepszy czy też taki wybujały dla dzieci ?

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #327501  autor: lookass
 05 kwie 2009, 02:58
Forest, w ogole nie jest taki sam.Istotna jest tu bardzo fabula.4 to powrot do klasyki.Szybko i wsciekle dzieje sie 5 lat po szybcy i wsciekli przed tokio drift.Naprawde polecam.Forest, ogladnij se to sam sie przekonasz :wink:

 #327540  autor: Pytlusek
 05 kwie 2009, 16:35
The international POLECAM

"Vista error ' warrning, keyboard not found. press any key to continue... '"

 #327711  autor: MADMAX
 06 kwie 2009, 13:52
"Siedem Dusz" z Willem Smith'em.

Polecam osobom cierpliwym, gdyż pierwsza tercja filmu to dosć poplątane i średnio wciagające próby zainteresowania widza filmem.
Dalej jest jednak coraz lepiej, i gdy już zaczynamy rozumieć całą sytuację w której znalazł się główny bohater, z wypiekami na twarzy czekamy na finał filmu.

Film może nizbyt efektowny i dość cięzko sie rozkręca, na dodatek Will Smith nie był osobą własciwą do roli którą zagrał ale jednak cała historia poruszyła mnie bardziej niż ta przedstawiona w "Ciekawym przpadku Benjamina Buttona" (choć to w sumie 2 rózne dzieła gdyz w "BB" historia miała urzekac swoistą magiczną innością Benjamina, a w "7D" przykuwa uwagę dramat Bena Thomasa).

Historia filmu "Siedem Dusz" porusza, czy nawet wstrzasa niczym traktor pedzący po zaoranym polu, jednak do absolutnego zachwytu zabrakło mi ciekawszego początku i aktora który lepiej oddałby tragedię i emocje targające Benem Thomasem.
Kino z tych nieco bardziej ambitnych.

Pozdrawiam

 #328117  autor: PracownikTP
 08 kwie 2009, 14:42
Ja ostatnio do kina chodzę raczej rzadko, niedawno wybrałem się na "Zapaśnika" z Mickeyem Rourke, no i muszę przyznać, że film zrobił na mnie duże wrażenie. No i daje do myślenia...

 #330573  autor: Forest
 21 kwie 2009, 00:03
Wkońcu obejrzałem film "Oszukana", tak jak pisali przedmówcy film jest fenomentalny! Wszystko w nim jest idealnie skrojone. Gra aktorska, muzyka i zdjęcia! Według mnie ten film przejdzie do historii kina tak jak np. Zielona Mila czy Skazani na Shawshank.
Kto nie widział to polecam obejrzeć jak najszybciej i radzę zarezerwować sobie 2,5 godziny bo film długi ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #333732  autor: Lord_Bury
 07 maja 2009, 12:06
A co powiecie o filmie 30 dni mroku któryteraz wchodzi do kin ?? Zdaje mi się, że widziałem go ponad rok temu na kompie... to mozliwe?? Jaka jest data produkci i premiery światowej?

Motorola M3888 -> Siemens M35i -> Sagem MW3026 -> Siemens MC 60 -> Nokia: 7210 ->6280 -> N73 -> 5800 XM

Pijane dziewczyny łatwiej doprowadzić do orgazmu niż do domu...

 #333734  autor: elrond
 07 maja 2009, 12:14
Lord_Bury pisze:A co powiecie o filmie 30 dni mroku któryteraz wchodzi do kin ?? Zdaje mi się, że widziałem go ponad rok temu na kompie... to mozliwe?? Jaka jest data produkci i premiery światowej?
Na Filmwebie wszystko jest. Klik świątową premierę miał 2 lata temu.

 #335520  autor: MADMAX
 16 maja 2009, 16:14
Obecnie zastanawiam się nad "Aniołami i Demonami" oraz nowym "StarTrekiem" (bo to może byc zupełnie nowa jakość podobnie jak "Mroczny Rycerz").

Pozdrawiam

 #335575  autor: roni_
 16 maja 2009, 21:54
Jak już się mamy czepiać to nie jak "Mroczny Rycerz" Tylko jak "Batman: Początek" ;)
Na "Anioły i Demony" dziewczyna mnie usilnie chce do kina wyciągnąć, ale po "Kodzie Leonarda Da'Vinci" chyba sobie go odpuszczę.

 #335579  autor: kowcio
 16 maja 2009, 22:07
roni_ pisze:"Anioły i Demony"
Poluje na to :D ;)

 #335584  autor: elrond
 16 maja 2009, 22:21
"Kod da Vinci" był ciekawy właściwie tylko ze względu na obsade - Hanks i Tautou. Książka bez rewelacji, ale lepsza niż film.. po "Aniołach i Demonach" wiele sie nie spodziewam, chociażby ze względu na brak Audrey :wink: ale i tak pewnie obejrze.

 #335585  autor: ezaq
 16 maja 2009, 22:21
kowcio pisze:
roni_ pisze:"Anioły i Demony"
Poluje na to :D ;)
Dopiero niedawno zobaczyłem reklamę. Nawet nie wiedziałem, że tę książkę ekranizują :P Ale jakoś nie spodziewam się rewelacji, podobnie jak to było z Kodem da Vinci. Zdecydowanie książka była lepsza. Swoją drogą Anioły i demony bardziej mi się podobała niż wyżej wspomniana. Choć cały efekt trochę zepsuła mi jedna z ostatnich scen, która była zupełnie nierealna. Ciekawe jak pokażą to w filmie.

 #335586  autor: kowcio
 16 maja 2009, 22:25
ezaq, jakoś ciągnie mnie żeby przeczytać tę książkę. Ale zobaczymy. Film na pewno obejrzę. W PL dowiedziałem się od znajomych, natomiast reklamy/bilbordy za granica były w dużych ilościach, nawet reklamówki w radiach leciały ;) Natomiast na stronie multikino jest zwiastun tego filmu, który dość zaciekawił mnie.
  • Strona 7 z 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13