DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 9 z 13
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

 #339008  autor: Forest
 03 cze 2009, 15:07
kowcio aż tak źle jest? Ja filmem jestem zainteresowany bo pierwsza część mi się podobała.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #339014  autor: kowcio
 03 cze 2009, 15:40
Forest pisze:kowcio aż tak źle jest? Ja filmem jestem zainteresowany bo pierwsza część mi się podobała.
Na pierwszej nie byłem, ale dzisiaj wszyscy byli wkurzeni na ten film i żałowaliśmy, że nie poszliśmy na te Anioły i Demony, z resztą ja chciałem iść na te demony, ale ja chcieć mogę dużo :roll:

 #339057  autor: MADMAX
 03 cze 2009, 21:19
Co do Aniołów i Demonów to kilka parek znajomych było w kinie i wszystkie opinie identyczne: "jest okay" - czyli nie wzbudza specjalnie żadnych emocji, nie usłyszałem wybitnie skrajnych emocjonalnie opinii typu "hiperturbohit" ani "megażenuła".

A to oznacza tyle, że spokojnie mogę sobie go odpuscic i poczekać az poleci w telewizorni za kilka(naście) miesięcy.

Pozdrawiam

 #342432  autor: elrond
 23 cze 2009, 01:39
Jestem właśnie po seansie "Aniołów i Demonów". Szczerze powiedziawszy, mimo iż hasła reklamowe traktuje sie zwykle z przymrużeniem oka, to po tej pozycji jako "najbardziej oczekiwanym filmie tego roku" spodziewałem się więcej. Ładne efekciarstwo, Langdon znów z kobitą biega od punktu A do punktu B itd rozwiązując zagadki, jego partnerka - fizyk o odziwo świetnie zna się także na historii kościoła, symbolach oraz łacinie ;-) Troche to wszystko bajkowate i schematyczne. No ale... Czas nie został zmarnowany :)
 #342446  autor: asurbanipal
 23 cze 2009, 09:59
Ja ostatnio natknąłem się na obsadę tego filmu na filmweb.
Zapowiada się naprawdę konkretnie. Choć nic nie wiadomo o premierze która ma się odbyć jeszcze w 2009 roku. Polecam Youtube w tej sprawie.
Heihachiego ma grać aktor który zagrał Katsumoto w Ostatni Samuraj z Tomem Cruisem.
I ponoć Leia ma grać Jackie Chan.
Do tego kilku amerykańskich aktorów. Powiem szczerze ekipa całkiem całkiem. Jestem ciekaw z tego wyjdzie.

MORDOR- zamek Szkieletora ?

 #343693  autor: Forest
 29 cze 2009, 17:47
Jak ktoś lubi efekty specjalne z lekką dawką humory to polecam "Transformers - zemsta upadłych". Świetny film! Tylko nie polecam kina Cinema-City Poznańskiego bo jakość jest denna. Kontrast chyba 50:1, napisy za nisko... i jeszcze karzą płacić 23 zł bez legitymacji... jedyne co dobre tam to dźwięk. Ale jak jesteś HDTV-Maniakiem to poczekaj na krążek Bluray i zobacz sobie film w domu. Ja tak zrobię ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #348658  autor: mt14-x1
 25 lip 2009, 23:08
Byłem niedawno na 2 części Transformersów i szczerze mówiąc nie powaliły mnie. Jakoś pierwsza część zrobiła na mnie większe wrażenie. Ale zależy od gustu.

Co do Aniołów i Demonów to film fajny, jednak mogli się bardziej postarać. Racja jako po najbardziej oczekiwanym filmie tego roku spodziewałem się czegoś ciekawszego.

Ostatnio do kin trafiła Adrenalina 2 i Harry Potter. Adrenaline już oglądałem - średniak. A na Pottera się niedługo wybiorę do kina.

 #348783  autor: Forest
 26 lip 2009, 17:51
Wczoraj obejrzałem wkońcu wyczekany przezemnie film "Gran Torino". Kino według mnie na prawdę wysokich lotów. Nie jest to taki zwykły film. Trzeba obejrzeć. Polecam ;)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #348804  autor: roni_
 26 lip 2009, 19:25
A ja chciałem polecić pewien film który już co prawda nie leci w kinach, ale naprawdę, naprawdę warto go zobaczyć. "Watchmen" - czyli "Strażnicy" po polsku. Film trwa 3 godziny. I są to 3 godziny prawdziwej uczty kinomana. Komiks na podstawie którego został nakręcony ten film uważam za najlepszy jaki czytałem (no może na równi z sagą o Sandmanie Gaimana). Film jako ekranizacja, choć zmieniono zakończenie, dodano parę rzeczy, parę usunięto jest dla mnie arcydziełem. Naprawdę polecam.

 #349608  autor: dechomenon
 31 lip 2009, 11:08
ja polecam wrogowie publiczni ....... bardzo dobre kino,

 #351164  autor: MADMAX
 08 sie 2009, 15:10
Chętnie obejrze na dużym ekranie ten show:
http://www.youtube.com/watch?v=cyCCd8MC ... re=channel


Zastanawia mnie też pewien fenomen filmu "Kac Vegas", ponoc humor niewyszukany a jednak i wg krytyków i wiekszosci widzów b.dobra komedia :)

Pozdrawiam

 #351540  autor: forumiak
 10 sie 2009, 13:54
Jeśli jeszcze grają w kinach to koniecznie wybierzcie się na drugą część filmu Transformers, uczta dla oka każdego wielkiego fana kina akcji. Niesamowite efekty specjalne, polecam!

 #351689  autor: orson_dzi
 11 sie 2009, 01:53
Właśnie obejrzałem "Anioły i Demony" i mnie się podobało i jestem pod wrażeniem. Zwroty akcji, szczególnie na końcu są powalające. Bohater (w tym momencie o księdza mi chodzi) wzbudza tyle sympatii, że jak się to ogląda, to człowiek jest cały czas za nim, a na koniec tak się wszystko odwraca, że się w głowie nie mieści ;) .
I wg mnie jest tam też trochę prawdy. Pamiętam jedną z lekcji religii kilka lat temu, gdzie właśnie jakoś na Watykan zeszło, a dokładnie co mają w swoich bibliotekach. I rzeczywiście tam są takie rzeczy, że dużo można by się stamtąd dowiedzieć. Przykładowo bardzo prawdopodobną rzeczą jest to, że przechowywane tam są ludzkie skóry. W czasach zamierzchłych, wypisywano różne teksty na ludzkim ciele i jakoś trzeba było to zachować.
Może i jestem zwolennikiem tzw. "teorii spiskowych" (święcie jestem przekonany, że w Czarnobylu to nie była zwykła awaria ;) , i że "Oko Moskwy", to nie taka byle antena do niczego nie potrzebna) i dlatego ten film spodobał mi się strasznie i gorąco polecam.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #352111  autor: zbychoo
 12 sie 2009, 22:36
"Kac Vegas" i "Wrogowie publiczni" - dwa diametralne różne typy filmów ale obydwa dość ciekawe do obejrzenia.

 #392154  autor: ;Domelo
 09 mar 2010, 10:29
Ja ostatnio jeżdżę do kina jak są kabarety na żywo :D Byłem na Paranienormalnych i Ani mru mru :P

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #392160  autor: Rafix
 09 mar 2010, 11:07
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Alicję W Krainie Czarów. Idąc do kina nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać, gdyż z dzieciństwa pamiętałem rózne animacje, a z fabuły pamiętałem tyle, ze była bez sensu :) Teraz jak się okazało, nie mamy historii książkowej, tylko coś w stylu dalszego ciągu. Całość od razu nabrała sensu i wszystkie dziwactwa zostały fajnie wyjaśnione. Nie ma może jakiejś wielkiej głębi, w końcu to nie jest film filozoficzny, ale rozrywka jest przednia.

Teraz czekam na jakiś tam film o mitologii :) Coś tam o walce z bogami i Perseuszu :) Zapowiada się fajnie w każdym razie, ot taki rozrywkowy film :)

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #392167  autor: Xy
 09 mar 2010, 12:08
Alicja musi być genialna. W końcu dzieło Burtona - Deppa - Elfmana. Może w weekend się wybiorę ;)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71

 #392375  autor: elrond
 10 mar 2010, 14:17
Ja już bilety na Alicję mam zakupione, na jutro w Heliosie. Zobaczymy co tam Burton wymyślił...

 #392381  autor: aizo
 10 mar 2010, 14:53
Też myślę o tej Alicji. Ale jak coś tyko ImaX .

Na Avatarze byłem właśnie w Imaxie i efekt miły gorzej z samym filmem. Tylko czy 25zł warto dać za Alicje?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #392924  autor: kowcio
 13 mar 2010, 15:16
Ja potwierdzę. Nie byłem, ale osoba "zaufana" była zachwycona, a jej dogodzić to nie lada wyczyn. Też się wybieram do kina. Ale albo chory jestem, albo czasu nie mam :/
  • Strona 9 z 13
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13