DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
 #1127368  autor: rafcio_100
 26 sty 2022, 16:10
Witam, od dłuższego czasu rozważam zrezygnowanie z płatnej telewizji satelitarnej (na rzecz darmowych kanałów satelitarnych i naziemnych), ponieważ trochę nie widzę sensu płacenia za całą listę kanałów telewizyjnych, jeżeli jedynymi, które oglądam "na żywo" są wydarzenia sportowe, a filmy czy seriale i tak oglądam głównie w serwisach VOD. Dlatego mam pytanie, czy istnieje serwis czy telewizja, która oferuje (oczywiście legalnie) oglądanie konkretnego wydarzenia sportowego (np. całego meczu) i nalicza opłaty tylko za to wydarzenie? Czy w grę wchodzi jedynie zakup miesięcznych lub dłuższych pakietów w znanych serwisach?
 #1127372  autor: Remington
 26 sty 2022, 16:35
Na pewno Ipla, czyli obecny Polsat Box Go. Chyba też Eurosport, przynajmniej ileś lat temu tak kupowałem transmisje.

Dużo transmisji i to za darmo jest też w aplikacji TVP Sport za miliardy z naszych podatków.
 #1171442  autor: skuwka95
 16 maja 2024, 12:06
Opłaty tylko za jedno wydarzenie w większości się nie przyjęły, poza pojedynczym PPV (hitowy boks, czasem KSW i inne galę freakowe i niższe ligi pilkarskie (wyjątek Fortuna 1. Liga w współpracy z Polsatem na Statscore, ale już to się kończy), czy na Emocje.TV się spotkałem z kupnem dostępu na jeden dzień.