DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #1109297  autor: M954
 04 sty 2021, 10:38
Cześć

jestem na etapie poszukiwania telewizji, tam gdzie się przeprowadzam mam tylko możliwość wyboru fiberwaya , internet światłowód + tv i telefon w tym pakiecie ktory chce wybrac kosztuje ok 120zł ale najbardziej zależy mi na Cyfrze + oraz Netflixie - gdybym chciał to dodatkowo dokupić to musiałbym płacić 90 zł miesiecznie wiec abonament za wszystko by mnie kosztował 210zł..
pytanie czy mogę w jakiś sposób zmniejszyć cenę cyfry i netflixa ? można coś kupić aby to było taniej w pakiecie ?
oraz zastanawiam się czy z tego fiberwaya nie kupić tylko internetu ( 64zł miesiecznie ) a tv kupić naziemną lub zainstalować aplikację na tv aby mieć kanały za darmo - jeśli jest taka opcja proszę o podanie nazw aplikacji - moj tv to xh9096 . nie mam możliwości zakładania anten na balkonie ratuje mnie tylko tv internetowa
z góry dziękuję za odp.
 #1109307  autor: iphoneski
 04 sty 2021, 12:15
Żeby zrobić sobie taniej Netflix czy Canal+ (cyfry nie ma już z 8 lat chyba) jedyne rozsądne rozwiązanie to znaleźć kogoś wśród rodziny czy znajomych i dzielić opłaty za konto. W Netflix mogą oglądać 4 osoby jednocześnie, więc wyjdzie po 13 zł na głowę, w Canal+ przez internet dwie osoby jednocześnie, więc tu kwota wyjdzie zależnie od wielkości pakietu jaki wybierzesz. Można też kupować co chwilę jakieś trefne abonamenty na te usługi w sieci - zwykle ktoś albo zakłada konta testowe, które są dostępne dla każdego za darmo na miesiąc albo sprzedaje do oporu jedno konto, które jak wspomniałem wyżej ma limit oglądających, więc obejrzysz jak będziesz miał szczęście. Podstawowe kanały (jedynka czy Polsat) są dostępne w aplikacji WP Pilot. Można oglądać za darmo z reklamami przed załadowaniem programu i w gorszej jakości albo zapłacić za pakiety. Generalnie telewizja przez internet jest mało opłacalna. Jeden konkretny pakiet z konkretnymi kanałami jeszcze można kupić, ale jak chce się wszystko zwykle w kablu wyjdzie taniej i dostanie się więcej.
 #1109383  autor: M954
 05 sty 2021, 07:44
Dzięki za odpowiedź i rzeczywiście pomyliłem canal + z cyfrą ;/
Wczoraj byłem pytać się o pakiet w tym fiberway. Internet 320mb/s podstawowy pakiet tv ( ok 100 kanałów ) i telefon - koszt 84zł/miesiąc. biorę na razie podstawowy pakiet tv, przejście z pakietu gorszego na lepszy jest za darmo, na odwrót jednorazowy koszt 99zł
samego pakietu canal + i netflix chyba nigdzie nie ma ale w tym fiberway jest możliwość wykupienia canal + w miesiące kiedy jest potrzebny, nie trzeba co miesiąc płacić jeśli się nie korzystam.
 #1109398  autor: Vieslav
 05 sty 2021, 10:56
Canal+ można subskrybować przez internet tak samo jak Netflix. Do wyboru są pakiety: Film (50zł/mies), Sport (50zł/mies), Kids (10zł/mies), Fun&Info (25zł/mies). Korzystam z pakietu film i mam możliwość oglądania na żywo filmowych kanałów Canal+, Ale Kino+, HBO i Filmboxów - łącznie jest ich 14. Dodatkowo mam dostęp do biblioteki VOD. Na mój telewizor Sony KDL jest aplikacja.
 #1109427  autor: M954
 05 sty 2021, 14:57
wybierając u nich pakiet canal + mam za 50 zł takie kanały canal + canal +1, film, discovery, seriale , family, sport, sport 2
 #1109429  autor: iphoneski
 05 sty 2021, 16:18
A jeśli weźmiesz przez internet to osobno kupujesz kanały filmowe i osobno sportowe. W filmowym masz: ale kino+,C+, Film, Family, Seriale, Dokument, HBO od 1 do 3, Filmboxy i biblioteka vod C+ i HBO. W sportowym masz: C+ sport od 1 do 4, Nsport+, Eleven od 1 do 4, FIGHTKLUB i Sportklub. Jeden i drugi pakiet jest po 50 zł, więc razem 100. Można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, także jak znajdziesz kompana do płacenia zapłacicie 50 na głowę za pełen Canal+, Eleven Sports, HBO, Filmbox i vod.