DAJ CYNK
  • Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.
Wszystko co tyczy się serwisów VOD i telewizji dowolnego rodzaju (antena, kablówka, IPTV itd.) oraz ich oferty filmowej.

Moderator: Moderatorzy

 #1087687  autor: iphoneski
 10 sty 2020, 13:47
Witajcie, wie ktoś może czy jest jakaś akceptowalna oferta w UPC na jakiś podstawowy pakiet telewizji?
Te ze strony są nawet atrakcyjne cenowo, ale oferują albo duży pakiet tv albo taki z internetem a ja potrzebuję załatwić pakiet możliwie mocno podstawowy bes fajerwerków.
 #1087691  autor: Hods
 10 sty 2020, 14:29
Zorientuj się, czy administrator budynku nie oferuje w ramach instalacji UPC "Pakietu Minimalnego" - cena jest wtedy doliczana do czynszu (koszt w granicach 5-10 zł/mc). Tam masz 34 podstawowe programy (oferta podobna do DVB-T), tu jest ich spis: https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_start.pdf. Jeżeli taki pakiet jest oferowany w ramach UPC przez administratora budynku - zgłoś do administracji, że nie masz, a chcesz mieć - wówczas nie ponosisz kosztów instalacji. A jeśli masz już instalację UPC w mieszkaniu - podłącz się pod TV i sprawdź, czy działa.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2020, 14:37 przez Hods, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1087692  autor: Remington
 10 sty 2020, 14:35
Najlepsze oferty mają tylko przedstawiciele handlowi. Zazwyczaj ich oferty wiszą na klatce schodowej lub trafiają do skrzynek. Próżno szukać na stronie tak dobrych ofert jakie oni mają.
 #1087695  autor: iphoneski
 10 sty 2020, 15:04
@Hods To byłoby idealne, niestety wspólnota nie oferuje takich bajerów.
@Remington O coś takiego mi chodzi, ale jak na złość od dłuższego czasu nie dostaję tych ulotek a pan, od którego wziąłem swoją ofertę już tam nie pracuje. Właśnie dlatego założyłem ten temat wierząc, że tutaj znajdzie się ktoś kto ma dostęp do takich ofert, albo przynajmniej kontakt do jakiegoś przedstawiciela z terenu Bydgoszczy.
 #1087698  autor: Remington
 10 sty 2020, 15:29
Spróbuj zapytać na forum.mediaswiat.pl to przez lata było nieoficjalne forum o UPC, dawno nie zaglądałem, ale pewnie nadal są tam przedstawiciele i ludzie z kontaktami.
 #1087702  autor: Hods
 10 sty 2020, 17:04
Moim zdaniem, skoro faktycznie zależy Ci tylko na kanałach podstawowych - załóż antenę DVB-T. W UPC poniżej 50 zł/mc jako nowy klient raczej nie zejdziesz, więc antena zwróci Ci się po 2-3 miesiącach.
 #1087704  autor: iphoneski
 10 sty 2020, 17:47
Gdyby można było zainstalować naziemną nie byłoby tego tematu. Mieszkanie nie ma balkonu a anteny pokojowe przy tej grubości murów nadają sie jedynie do ozdoby dlatego musi być kablówka.