DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #999241  autor: kerikd
 16 cze 2018, 15:45
Dzień dobry , jestem posiadaczem nowego telefonu OnePuls 6 8GB/128GB , ogólnie telefon spisuje się świetnie . Mam jednak problem nie mogę zainstalować żadnej aplikacji z innego źródła niż Google Play ponieważ nie mogę odznaczyć , że mogę pobierać i instalować z innego źródła , bo telefon jest zaszyfrowany , nie wiem jak to się stało bo ja raczej nie szyfrowałem telefonu , może tak jest ustawione fabrycznie. Bardzo proszę o jakąś podpowiedź bo mi bardzo na tym zależy. Chciałem zainstalować aplikacje których nie ma w telefonie oraz na Google Play .

Pozdrawiam kerikd
 #999243  autor: Eragon
 16 cze 2018, 16:03
A sprawdź:

Ustawienia => bezpieczeństwo i blokada => na dole strony masz coś takiego jak instalacja z nieznanych źródeł i włącz to.

A jeśli masz Oreo, to:

Ustawienia => aplikacje i powiadomienia => Info o aplikacji => Wybierz jakąś i w zaawansowanych masz tą opcję.

:smt006
 #999254  autor: kerikd
 16 cze 2018, 17:42
nie mam jak przesłać zrzutu z ekranu bo w tej przedstawionej opcji przez ciebie opcji jest m.i.n wpis szyfrowanie telefonu - zaszyfrowany , mam Oreo ale w tm telefonie jest inny układ wierszy i aplikacji i nic takiego nie mogę znaleźć mam aplikacje ale nic więcej.chyba żeby mi pomóc trzeba by mieć taki telefon po ręką. dziękuję za zainteresowanie.