DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #997708  autor: xMiqii
 06 cze 2018, 21:14
Witam, zamierzam kupić OnePlus 5T, i mam pytanie do jego użytkowników lub użytkowników wcześniejszych modeli OnePlus.
Jak wygląda serwisowanie owego telefonu? (Wcześniej miałem Lenovo P2 i serwis w tym telefonie był strasznie drogi i praktycznie niemożliwy)
Czy w ogóle opłaca się kupić ten telefon, jeśli tak to w jakim sklepie najlepiej? (Wydaje mi się, że Bestcena będzie dobrym wyborem)
 #1007486  autor: fortel
 12 sie 2018, 11:35
Siedzisz jeszcze przy tym temacie ? Pytasz czy się opłaca ? - jak najbardziej, właśnie stałem się właścicielem tego telefonu. Kupiłem w X-kom.pl , jeden dzień zamówienie- na trzeci - do odbioru { odbiór osobisty w salonie }. Telefon - petarda , rewelacyjna jakość wykonania, ekran Optic Amoled, po uruchomieniu - aktualizacja do Oreo. Mimo, że ma w wyposażeniu firmowe etui dokupiłem do niego czarne {mam wersję czarną telefonu } plecki firmy Spigen. Rewelacja ! Jeśli nie kupiłeś - to żałuj, naprawdę super telefon!...