DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów marki Oppo, Realme, OnePlus i Vivo - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1119880  autor: DL7OFFICIAL
 07 sie 2021, 08:57
Witajcie,
Tydzień temu, w promocji na Allegro, kupiłem telefon Realme 8 Pro od producenta. Poza dobrą ceną skusiły mnie również dobre opinie na temat tego modelu. Po tygodniu użytkowania mam z nim jeden problem, którego nie potrafię rozwiązać i dlatego chciałbym tutaj poprosić was o pomoc. Chodzi o wyświetlacz Super Amoled. Jasność ekranu mam ustawioną ma 70%, tak że nie pojawia się komunikat o "dużym poborze mocy". Ta jasność jest dla mnie zadowalająca. Jednak jak wchodzę w połączenia to obraz na wyświetlaczu zaczyna się powoli robić ciemniejszy, mimo że na pasku jasności ekranu nic się nie zmienia. Potem gdy wracam do innej aplikacji z białym tłem to obraz powoli zaczyna robić się jaśniejszy. Wyłączone są wszystkie możliwe tryby oszczędzania baterii, wyłączona jest również jasność automatyczna ekranu. Używając przeglądarki Opera obraz jest tak jasny jak powinien być, a na Chrome na stronie z filmikiem obraz staje się ciemniejszy. Szukałem w ustawieniach trybu adaptacyjnego, ale nic takiego nie znalazłem. Po wykonaniu połączenia muszę chwilę poczekać aż ekran znowu stanie się jaśniejszy. Odnośnie tego modelu nie znalazłem w internecie żadnych innych takich problemów, wszyscy tylko zachwycają się jakością tego obrazu. Nie wiem, czy mój model jest jakiś wadliwy, czy da się to w końcu jakoś ustawić. Proszę o wasze podpowiedzi.