DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1011215  autor: sa
 05 wrz 2018, 14:32
TomLee pisze:Ale problem z zasięgiem tyczy się raczej internetu. Do rozmów wystarczy 2g

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Taa Tomie Lee no to wyobraż sobie że dzwonię do matki która miała a2 i słyszę"abonent jest chwilowo niedostępny" albo inny przypadek rozmawiam z nią i nagle... cisza w słuchawce połaczenie w eterze i samoczynne rozłączenie.
Matka do mnie dzwoni i mówi musiała 2 razy restartować telefon bo brak zasięgu miała, na dokładkę w tracie naszej przerwanej rozmowy mówiła że jakiś dziwny komunikta miała w tle ale rozmowy brak.Co ciekawe w ustawieniach na automat pojawiał jej się zasieg...orange zamiast plusa a plusa brak i niemożność połączeń.Na ręcznym wybieraniu zas "brak zasiegu i wybierz sieć a jak sieć wybrana to...nadal brak zasięgu i restart telefonu.Matka używa telefonu do rozmów smsów nie pisze z neta nie korzysta wcale, z innymi simkami od innych opów tych problemów brak.Jak miała telefon w orange nigdy nie miała nawet braku....zasięgu.Telefony są sprawne bo z innymi simkami działają normalnie, to problem samego a2 który po prostu daje usługi po kosztach i stąd dziwy.Nie każdy je ma ale ja mając rok temu tam 5 numerów dziś nie mam żadnego.Typowy plus oferuje zdecydowanie lepszą jakość choc nie jest to op którego mam zamiar używać
 #1011217  autor: iphoneski
 05 wrz 2018, 14:42
@TomLee żeby korzystać z 2g też musisz mieć zasięg ;)
Osobiście uważam, że właśnie starsze osoby to ludzie u których powinniśmy dbać o jakość a cena powinna być drugorzędną. Bo jak nam coś nie działa to poszukamy w necie, coś przestawimy w smartfonach i może ruszy, a starsi ludzie zwykle nie mają tego komfortu a kontakt jest potrzebny.
 #1011443  autor: adziu82
 06 wrz 2018, 16:05
Zasięg jest, ja osobiście bym na pewno nie wybrał Plusa, 3G 1-2 Mb/s, LTE w jednym miejscu tylko, do tego tak zapchane, że lepiej przejść na te 3G. Gdzie T czy Orange 40-50 Mb/s jak złapie B3 a Play ( od tygodnia mam ich zasięg) około 30 Mb/s.
Dziś będę w domu, podejdę do mamy i będę tłumaczył co i jak.

RawStyle
 #1011445  autor: TomLee
 06 wrz 2018, 16:23
To jak dzieją się takie rzeczy to lepiej wziąć virgin do rozmów za 9 zł. No limitu nie będzie ale 300 minut powinno wystarczyć prawie każdemu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka