DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #949931  autor: matisi
 10 wrz 2017, 11:45
piotrzet pisze:
3G pisze:Są i większe :-) Chyba, że jakiś stary regulamin mi znalazło.
Na kartę są tylko te które podałem 2.
Według strony są 2 pakiety, wg regulaminu oferty z 5.08.2017 podlinkowanego pod pakietami http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docum ... 009128.pdf są cztery pakiety (Pakiet 50 MB na 24 godziny za 2 zł (z VAT), Pakiet 200 MB na 72 godziny za 8 zł (z VAT), Pakiet 500 MB na 7 dni za 19 zł (z VAT), Pakiet 1 GB na 7 dni za 34 zł (z VAT))
 #949972  autor: ja.michal
 10 wrz 2017, 16:30
wiekrak pisze:ALBANIA

Internet kupiłem w sieci ALBtelecom. Starter 200 leków, a później doładowanie 1000 leków za 10GB, ważne jeden miesiąc. Czyli za 38 zł jest 10GB i rozmowy i SMS wewnątrz kraju.
Z ciekawości. Potrzeba jakieś papiery podpisywać, dokumenty pokazywać czy zakup startera w kiosku i działa?
 #950725  autor: reboot
 15 wrz 2017, 09:29
A t-mobile? Mają pakiety dla tych krajów. Warunkiem korzystania z nich jest to że musisz być w zasięgu Telekom.
matteo pisze:Jesteś pewny? W regulaminie nie ma o tym ani słowa.
Regulamin nic o tym nie mówi, ale i tak w rzeczywistości jest się ograniczonym do sieci DT :(

WKS
 #950729  autor: matteo
 15 wrz 2017, 09:52
reboot pisze:
A t-mobile? Mają pakiety dla tych krajów. Warunkiem korzystania z nich jest to że musisz być w zasięgu Telekom.
matteo pisze:Jesteś pewny? W regulaminie nie ma o tym ani słowa.
Regulamin nic o tym nie mówi, ale i tak w rzeczywistości jest się ograniczonym do sieci DT :(
... no to reklamacja :)
 #950774  autor: reboot
 15 wrz 2017, 15:44
Oczywiście, tylko reklamacja.
Regulamin promocji rozmów/sms/internetu w MST-M wyraźnie mówi o tym, że działa na terenie wybranych krajów, nie ma nic o ograniczeniu listy operatorów.
T-M leci w tym przypadku w kulki :)

WKS
 #1076102  autor: kch75ghh
 13 lip 2019, 22:34
Witajcie

czy ktoś podpowie jaki teraz opłaca się sim w ALBANII?? chodzi mi o lokalną kartę . ALBTELECOM wakacyjny pakiet widzialem za 1000leków w tym 15gb. Zależy mi na internecie awaryjnym do navi czy sprawdzenia lokalizacji. Gdzie kupić starter? jak włączyć pakiet ? jadę tam pierwszy raz.